BANER3.jpg
  1. Dziś przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. Pamiętajmy w naszych modlitwach o pracownikach mass mediów i starajmy się sięgać po prasę katolicką.
  2. Jutro serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w pieszej pielgrzymce na uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Bolesnej w Limanowej. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną, a szczególnie kandydatów do sakramentu bierzmowania z naszej parafii, z klas VII-ych, VIII-ych i III-ich Gimnazjum. Mamy nadzieję, że z młodymi także będą pielgrzymować ich rodzice, których także uprzejmie zapraszamy. Wyjście spod kościoła, o godz. 15.15.
  3. W poniedziałek nie będzie w naszym kościele Mszy świętej, o godz. 18.00.
  4. We wtorek, święto Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. W tym roku, poświęconym pamięci tego świętego młodzieńca, szczególnie przeżyjmy to święto wraz z dziećmi i młodzieżą.
  5. Parafialny Zespół Synodalny prosimy o przybycie na kolejne spotkanie w najbliższą środę, o 19.00.
  6. Rodziców dzieci III-iej klasy Szkoły Podstawowej prosimy o przybycie na spotkanie z Ks. Katechetą, w najbliższą środę, po nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. W przyszłą niedzielę (23.09), zapraszamy na nabożeństwo do Św. O. Pio, które rozpocznie się, o godz. 15.30.
  8. Dnia 17 września przypada kolejna rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 roku. Wspominamy wszystkich poległych na Wschodzie, deportowanych i zamęczonych na Syberii i w innych miejscach kaźni. Prosimy miłosiernego Boga o pokój i zgodę między narodami.
  9. Niech Jezus, Mesjasz Pan, błogosławi każdy dzień życia solenizantów i jubilatów tego tygodnia.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. O wierze młodego pokolenia i o Lukasie – przyjacielu Świętych Pastuszków z Fatimy przeczytamy w Niedzieli; Bóg.com – czy w Internecie można spotkać Boga? – dowiemy się z Gościa Niedzielnego. A O miłości ku Ojczyźnie przeczytamy w tygodniku Źródło.

W krainie życia będę widział Boga”. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo, aby skłaniało nas do myślenia o naszej przemijalności oraz o życiu wiecznym.