BANER3.jpg
  1. Serdecznie witamy wszystkich gości, którzy przybyli do naszej parafii i wszystkim życzymy dobrego wypoczynku, pozytywnych doświadczeń i samych radosnych spotkań w gronie bliskich osób. A wszystkim wyjeżdżającym życzymy, aby wakacje, urlop był miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i duchowego wzrostu.
  2. Dzisiejsza liturgia słowa u
  3. Wszystkich uczniów, którzy rozpoczęli wakacje, polecamy opiece Matki Bożej. Zachęcamy do dobrego wykorzystania czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Przypominamy, że nigdy nie powinno być wakacji od Pana Boga. Modlimy się o szczęśliwe i bezpieczne dni odpoczynku dla dzieci i młodzieży.
  4. Zachęcamy rodziców, aby zatroszczyli się o możliwość korzystania z niedzielnej mszy świętej i innych praktyk religijnych dla swoich dzieci przebywających na wakacjach.