ALFABETYCZNY SPIS ZMARŁYCH


Nr grobu zawiera informacje o:

  • cmentarzu: S - cmentarz stary, N - cmentarz nowy
  • sektorze: A, B, C, D
  • numerze rzędu: I, II, III ....
  • numerze grobu: 1, 2, 3 ....

Przykładowo, numer S/B/IV/8 oznacza, że grób zlokalizowany jest na starym cmentarzu, w sektorze B, w czwartym rzędzie pod numerem 8.

 

 

 INFORMACJE Z TABLIC NAGROBKOWYCH
Nazwisko imię Data urodzenia Data śmierci Nr grobu
Adamczyk Jan 1931-06-11 1984-11-26 S/A/II/11
Adamczyk Józef 1909-01-12 1969-05-09 S/C/IX/7
Adamczyk Ludwik      S/A/II/10
Adamczyk Małgorzata     S/A/II/10
Adamczyk Małgorzata   1943-04-04 S/B/V/16
Adamczyk Maria 1920-08-15 1987-01-02 S/C/IX/7
Adamczyk Mateusz 1880-05-17 1953-07-14 S/B/V/16
Adamczyk Stefan 1938-11-30 1994-06-29 S/C/XII/1
Adamowska Teodora 1885 1952 S/B/III/9
Adamowski Jan 1909 1997 S/B/III/9
Augustyn Katarzyna     S/A/II/24
Augustyn Michał     S/A/II/24
Augustyn Stanisław      S/A/I/18
Augustyn Stanisław      S/A/II/24
Augustyn Zofia 1957-05-15 1998-11-10 S/C/VII/14
Badlik Jan 1915-04-15 2004-06-30 S/C/IV/6
Badlik Maria 1913-08-19 1973-01-13 S/C/IV/6
Bałys Anna 1886-12-12 1964-11-06 S/C/X/21
Bałys Maria 1926-04-26 1985-08-16 S/C/X/21
Bałys Stanisław 1889-05-08 1961-06-06 S/D/X/4
Banek Monika 1913 1984 S/A/VII/12
Banek Paweł 1911 1984 S/A/VII/12
Baniczek Jan 1888-08-22 1970-12-08 S/C/VII/7
Barabasz Bronisława 1920-12-26 2000-04-01 S/A/XI/6
Barabasz Marian 1926-01-27 2010-08-05 S/A/XI/6
Barabasz Stanisław 1961-09-13 2006-05-23 S/A/XI/6
Barabasz Stanisław 1932-04-27 1991-10-05 S/B/IX/1
Barabasz Stefania     S/C/VI/3
Barabasz Władysław 1961 1975 S/C/III/30
Barczyk Anna     S/B/VI/1a
Barczyk Jan 1878-12-17 1954-07-30 S/B/VI/1
Bącio Antoni   1973-09-19 S/D/V/5
Bącio Dariusz 1977-05-13 1979-09-07 S/D/II/12a
Bącio Patrycja 1984-07-04 1988-02-16 S/D/II/12b
Bącio Patrycja 1984-07-04 1988-02-16 S/D/III/12
Bieda Aniela 1908-12-08 1995-05-22 S/A/VI/34
Bieda Leon 1907-03-26 1983-02-05 S/A/VI/34
Bieda Stanisław 1949-09-15 1992-05-13 S/A/X/11
Biedroń Aniela     S/C/IV/24
Biedroń Józef     S/A/VI/29
Biedroń Ludwik 1916-07-11 1986-11-09 S/A/V/23
Biedroń Maria     S/A/VI/29
Biedroń Maria 1946 1946 S/B/VIII/6
Biedroń Michał     S/C/IV/24
Biedroń Rozalia 1926-05-21 2013-05-30 S/A/V/23
Biedroń Walenty 1893-01-11 1965-09-06 S/C/VIII/19
Bodzoń Stanisław 1938-12-21 1993-08-06 S/C/III/21
Bokowa Rozalia 1962-02-13 1963-06-29 S/D/I/10a
Bokowa Wiktoria 1922-02-06 2007-06-16 S/C/IV/24
Bokowy Genowefa 1926-03-24 2008-11-06 S/C/IX/6
Bokowy Jan 1929-05-05 2007-04-09 S/C/IX/6
Bokowy Józef 1959 2002-02-06 S/D/VIII/7
Bokowy Magdalena 1982-06-15 1982-06-16 S/B/VIII/12a
Bokowy Stanisław 1928-04-13 1981-12-27 S/D/II/8a
Browarny Maciej 1811 1892-08-19 S/C/I/21
Browarny Maciej 1811 1892-08-19 S/C/III/22
Bubula Anna 1955-05-30 2002-01-10 S/C/VII/1
Bubula Helena 1936-12-10 1993-05-13 S/B/IX/1
Bubula Jan 1908-06-12 1971-01-11 S/C/VII/4
Bubula Katarzyna 1907-07-07 1989-01-13 S/C/VII/4
Bubula Kazimierz 1930-02-07 2003-11-18 S/B/IX/1
Bubula Stanisław
1938-07-17
2013-04-13 S/C/VII/3
Bugajska Alina 1982-05-07 1982-05-07 S/B/V/3
Bugańska Genowefa 1923-06-20 1997-09-23 S/D/IX/6
Bugańska Ludwika   1962-06-06 S/D/IX/6
Bugańska Monika 1980 1981 S/B/VIII/10
Bugański Adam 1946-03-22 2011-10-03 S/C/VIII/19
Bugański Jan 1911-08-11 1988-02-17 S/D/XVI/13
Bugański Stefan 1949-07-12 2015-04-03 S/D/XVI/13
Bugański Wojciech 1899-04-15 1956-02-10 S/D/XVI/12
Bujak Jan 1939-04-02 2003-06-07 S/D/I/11a
Bulanda Anna 1895-07-06 1978-07-22 S/D/III/2
Bulanda Jakub 1888-06-26 1925-12-19 S/D/III/2
Bulanda Janina 1922-10-28 1994-11-27 S/C/VIII/20
Bulanda Józef 1905-09-17 1988-10-27 S/D/IV/1
Bulanda Józefa     S/A/X/15
Bulanda Maria   1965 S/B/IV/2
Bulanda Stefan 1919-04-01 1999-09-29 S/C/VIII/20
Bulanda Władysław 1944-10-26 1974-08-05 S/D/IV/2
Bulanda Zofia 1913-11-23 1986-03-15 S/D/IV/1
Cepielik Henryk 1958-03-28 2006-04-28 S/A/X/9
Chrobak Franciszek 1914-02-20 1987-02-05 S/B/II/5
Chrobak Jan     S/D/XIV/4
Chrobak Julia     S/D/XIV/4
Chrobak Katarzyna     S/D/XIV/4
Chrobak Małgorzata 1903-05-08 1986-02-20 S/B/I/15
Chrobak Piotr     S/D/XIV/4
Chrobak Tadeusz 1947-10-01 2012-04-29 S/B/I/15
Chrobak Walenty 1905-01-01 1991-12-03 S/B/I/15
Chrobak Zofia 1925-08-16 2014-09-27 S/B/II/5
Chudy Józef 1892-12-11 1955-07-23 S/D/XVII/12
Chudy Karolina
1891-03-25
1931-03-22 S/D/III/4
Chudy Maria 1907-06-05 1970-01-03 S/D/XVII/12
Cichoń Maria 1908-10-10 1982-05-29 S/A/IV/21
Cichoń Stanisław 1907-12-20 1999-05-08 S/A/IV/21
Ciężarek Józef 1921-10-22 1942-08-20 S/A/IV/19
Czachurska Katarzyna 1891-12-29 1962-12-08 S/D/VIII/8
Czachurska Wiktoria 1913 1992 S/A/II/1
Czachurski Józef 1901-05-02 1982-11-16 S/D/VIII/8
Czaja Genowefa   1973-03-20 S/C/IV/2
Czaja Henryk   2004-06-08 S/C/IV/2
Czaja Maria 1931-05-05 1997-10-18 S/C/IV/2
Czaja Tadeusz 1931-04-22 1986-08-10 S/A/IX/21
Czamara Jan 1935-02-20 2007-07-19 S/D/III/10
Czop Antoni 1903-11-23 1979-08-16 S/C/III/25
Czop Józefa 1925-08-20 2004-02-08 S/B/I/18
Czop Julia 1908 1987 S/D/X/12a
Czop Maria 1909-08-15 1989-07-16 S/C/III/25
Czop Maria 1903 1980 S/D/XVII/10
Czop Stanisław 1930-11-17 2013-08-16 S/B/I/18
Czop Waleria     S/A/X/1
Dadał Stanisław   1944 S/A/VII/13
Dąga Franciszka   2003-06-20 S/D/VI/14
Dąga Marek 1982-05-20 1983-03-04 S/D/II/13a
Dąga Stefan 1929-01-22 1988-04-12 S/D/VI/14
Domiter Agnieszka   1963-08-30 S/C/XII/16
Domiter Anna     S/C/X/4
Domiter Anna   1930-11-01 S/D/IX/3
Domiter Jan   1986-06-16 S/D/IX/10
Domiter Józef   1972-07-16 S/C/V/7
Domiter Katarzyna 1895 1970 S/C/VIII/9
Domiter Marcin   1960-07-11 S/D/IX/3
Domiter Maria 1905-03-03 1963-05-28 S/D/VII/4
Domiter Maria   1932-08-15 S/D/IX/10
Domiter Paweł 1966-07-29 1967-07-28 S/D/I/8
Domiter Rozalia 1918-06-07 2006-09-25 S/C/VI/7
Domiter Stanisław   1954-12-01 S/B/VI/8
Domiter Stanisław 1888 1978 S/C/VIII/9
Domiter Stanisław     S/C/X/4
Domiter Stefan 1928-02-18 1998-06-07 S/C/VI/7
Domiter Wojciech 1909-03-28 1995-06-13 S/C/XII/16
Domiter Zofia   2001-03-31 S/C/V/7
Drożdż Jan 1885-08-23 1955-12-09 S/A/XI/24
Drożdż Wojciech 1979-02-27 1979-09-04 S/B/VIII/11a
Drożdżowa Maria 1894-03-16 1974-11-26 S/A/XI/25
Duchnik Anna 1905-01-21 1973-07-02 S/B/I/16
Duchnik Anna   1971-10-05 S/D/IX/11
Duchnik Antoni 1899-11-16 1985-04-14 S/A/II/6
Duchnik Bronisław     S/D/IX/2
Duchnik Henryk   1983-11-18 S/B/VII/10
Duchnik Józef   1962-03-20 S/D/IX/11
Duchnik Kunegunda     S/B/IV/15
Duchnik Maria 1919-01-04 2006-09-03 S/D/IX/2
Duchnik Michał     S/B/IV/15
Duchnik Regina   1995-11-17 S/B/VII/10
Duchnik Stanisław   1962 S/D/IX/2
Duchnik Stanisława   1976-07-08 S/C/X/9
Duchnik Stanisława     S/D/IX/2
Duchnik Stefania 1920-03-19 1982-03-06 S/A/II/6
Duchnik Władysław 1925-08-15 1997-10-25 S/C/IX/22
Duda Franciszek     S/D/X/11a
Duda Józefa     S/C/III/25b
Duda Stanisław   1981-03-10 S/C/XII/9
Dudek Anna   1980 S/C/XIII/11
Dudek Anna 1870 1953 S/D/XI/6
Dudek Andrzej 1954-11-28 2017-04-14 S/D/IX/13
Dudek Antoni 1929-05-02 1983-09-02 S/C/XIII/7
Dudek Daniel 1995-06-14 2017-01-20 S/A/V/29
Dudek Franciszek 1910-03-20 1983-06-30 S/C/XIII/16
Dudek Jan 1906 1990 S/A/V/29
Dudek Jan 1953-07-07 2004-07-14 S/B/II/4
Dudek Jan 1860-07-25 1945-08-14 S/D/II/4a
Dudek Jan 1914-02-21 2003-04-05 S/D/XI/6
Dudek Jan 1860 1914 S/D/XI/6
Dudek Józef 1896-01-02 1947-03-28 S/A/IX/9
Dudek Józef 1909 1951 S/B/II/7
Dudek Józef 1922-01-21 1971-03-07 S/C/VI/10
Dudek Józef     S/C/VII/21
Dudek Józef 1920-10-20 1966-09-27 S/C/XI/11
Dudek Józefa 1910 1963 S/D/XI/6
Dudek Julia 1900 1942 S/A/V/29
Dudek Julia 1919-02-15 2007-11-09 S/C/III/29
Dudek Julia 1915-09-21 2009-06-12 S/C/XIII/16
Dudek Karol 1918-03-10 1998-05-30 S/A/I/33
Dudek Karolina 1879 1956 S/A/XI/31
Dudek Katarzyna     S/A/VI/19
Dudek Katarzyna 1909-10-01 1987-10-03 S/B/II/7
Dudek Katarzyna 1868-04-13 1929-10-04 S/D/II/4a
Dudek Kazimierz 1923-01-01 2013-02-09 S/A/IV/13
Dudek Krystyna 1944-12-25 1987-01-25 S/C/VI/10
Dudek Ludwik 1902-01-19 1976-01-24 S/C/III/29
Dudek Małgorzata 1905 1970 S/A/VI/7
Dudek Maria 1901-09-04 1968-01-24 S/A/IX/9
Dudek Maria 1890 1961 S/C/IV/29
Dudek Maria     S/C/VII/21
Dudek Maria 1944-07-02 2012-02-07 S/C/XIII/7
Dudek Maria 1929-07-07 1999-10-17 S/D/XI/6
Dudek Michał 1911 1986 S/A/VI/7
Dudek Piotr 1903 1986 S/C/XIII/4
Dudek Piotr 1913-01-12 1998-08-01 S/D/XV/9
Dudek Rozalia 1924-06-20 2008-08-29 S/A/I/33
Dudek Rozalia   1983-10-14 S/A/I/33
Dudek Rozalia     S/A/VI/7
Dudek Rozalia 1927-06-19 2007-05-25 S/C/XI/11
Dudek Sabina 1934-09-04 2013-11-14 S/A/XI/23
Dudek Stanisław     S/A/VI/19
Dudek Stanisław 1894 1972 S/C/IV/29
Dudek Stanisław 1935-07-05 2011-08-17 S/D/III/3
Dudek Stanisława 1936-06-07 1994-10-29 S/B/II/3
Dudek Stefan 1915-10-20 1993-08-07 S/A/XI/22
Dudek Stefan     S/C/VII/21
Dudek Stefania 1913 1990 S/A/V/29
Dudek Stefania 1906-01-15 1956-09-18 S/D/XV/9
Dudek Tadeusz 1926-09-26 1983-01-10 S/A/V/9
Dudek Tadeusz 1937-08-17 2002-07-11 S/B/II/3
Dudek Teofila     S/B/II/4
Dudek Teresa 1942-05-21 1988-02-15 S/D/III/3
Dudek Wacław 1965-09-12 2007-07-21 S/B/II/3
Dudek Walenty   1994 S/C/XIII/11
Dudek Wiesł‚aw 1956-02-09   S/A/XI/23
Dudek Wojciech 1902 1938-12-04 S/A/IV/2
Dudek Zofia 1908-05-04 1985-01-01 S/A/IV/2
Dudziak Aniela 1906-08-30 1940-07-13 S/A/III/14
Dudziak Anna 1920-09-04 1973-11-03 S/D/V/9
Dudziak Jan     S/B/VI/13
Dudziak Józef 1901-03-07 1964-11-06 S/A/III/14
Dudziak Maria     S/A/IV/20
Dudziak Zofia 1930-02-09 1963-01-21 S/D/VIII/5
Dudzik Władysław 1918-05-29 1990-12-14 S/A/X/29
Dumka-Illukiewicz Katarzyna 1884 1974 S/D/IV/8
Dunikowska Maria 1929-06-19 2006-02-09 S/B/VIII/20
Dunikowska Maria 1858 1886 S/C/I/19
Dunikowska Zofia 1921-02-06 2003-08-31 S/C/I/19a
Dunikowski Kazimierz 1950-02-04 1992-09-12 S/A/III/12
Dunikowski Kazimierz 1914-12-22 1999-02-23 S/A/XI/21
Dunikowski Stanisław 1847-12-22 1911-07-06 S/C/I/19
Dunikowski Stanisław 1918-11-11 2005-09-05 S/C/I/19a
Dusza Władysław 1931-02-02 1972-10-14 S/C/IV/9
Dutka Anna 1898-12-17 1964-01-01 S/B/VIII/20
Dutka Domicela 1923-03-15 1998-04-09 S/B/VIII/19
Dutka Jerzy 1958-11-25 2013-07-29 S/A/X/2
Dutka Stanisław 1890-06-14 1945-01-19 S/B/VIII/20
Dutka Sylwester 1927-02-02 1945-01-19 S/B/VIII/20
Dutka Walenty
1925-01-18
1992-01-04 S/B/VIII/19
Dyka Julia 1906-10-31 1987-06-29 S/A/III/24
Dyka Ludwik 1964-06-09 1940-12-23 S/A/III/24
Dziaduła Maria 1891-08-08 1966-05-12 S/C/X/17
Dziedzic Ignacy 1936-04-20 2001-04-11 S/D/XII/6
Fedorowicz Joanna 1912-06-13 1945-01-19 S/A/VIII/4
Florek Henryk 1926-02-05 1991-08-23 S/A/IX/13
Florek Irena 1929-04-04 1994-08-09 S/A/IX/13
Florek Jan 1925-05-24 2008-08-01 S/D/I/6
Florek Jan   1987-02-25 S/D/I/6
Florek Józef 1894 1947 S/A/IX/11
Florek Kazimierz 1870 1952 S/B/III/8
Florek Leszek 1949-09-02 1983-12-01 S/A/IX/13
Florek Maria     S/A/IX/11
Florek Maria 1876 1947 S/B/III/8
Franczak Bolesław 1932-03-28 1957-02-22 S/C/IX/14
Franczak Jan 1935-10-01 2005-12-03 S/A/VI/33
Franczak Józef 1981-03-02 1981-03-02 S/B/VIII/5a
Franczak Józefa 1904-03-10 1985-04-07 S/C/IX/13
Franczak Maria 1977-05-12 1977-05-12 S/B/VIII/5a
Franczak Marian 1930-11-03 1975-02-06 S/C/IX/13
Franczak Piotr 1897-06-29 1949-06-07 S/C/IX/14
Frączek Marian 1950 1957 S/B/IX/6
Furtak Ewa     S/D/II/9
Furtak Jan     S/D/XV/5
Furtak Katarzyna     S/A/VI/6
Furtak Maria 1955-03-01 1955-07-27 S/B/VI/16
Furtak Stefan 1919-03-29 1984-04-13 S/A/VI/6
Furtak Wiktoria 1924-10-10 2010-07-14 S/A/VI/6
Furtak Zofia   1971-08-07 S/C/V/14
Fyda Anna 1923-08-23 1992-04-03 S/D/X/4
Fyda Jan 1887-01-30 1958-03-16 S/D/XIII/8
Fyda Małgorzata 1960-04-19 1995-05-14 S/C/X/21
Fyda Maria 1893-11-04 1947-02-05 S/D/XIII/8
Fyda Tadeusz 1922-12-06 1989-07-30 S/D/X/4
G. Kazimierz   1943-11-15 S/A/V/28
Gadzina Stanisław 1912-04-19 1965-05-29 S/C/VIII/22
Gadzina-Leśniak Rozalia 1916-02-18 2004-06-13 S/C/VIII/22
Gaik Franciszek 1964-02-12 2014-09-01 S/C/VI/26
Gaik Jan 1929-10-01 1966-08-02 S/C/VI/26
Gaik Józef 1896-02-17 1970-02-11 S/C/VI/25
Gaik Marcin 1865 1948 S/A/X/10
Gaik Maria 1871 1959 S/A/VI/26
Gaik Petronela 1904-11-22 1980-04-19 S/C/VI/25
Gaik Stanisława 1931-11-24 2015-02-12 S/C/VI/26
Garczyńska Anna 1914-02-24 1981-11-23 S/C/III/19a
Garczyńska Maria 1882-01-28 1942-07-11 S/C/III/19a
Garczyński Stanisław 1918 1985-04-10 S/A/V/16
Gąsior Barbara 1957-10-18 2011-10-15 S/C/V/8
Gąsiorek Anna     S/A/VIII/23
Gąsiorek Bronisława   1997-09-12 S/B/III/1
Gąsiorek Henryk   1998-02-22 S/B/III/1
Gąsiorek Jan 1910-01-02 1984-08-22 S/C/VII/5
Gąsiorek Magdalena 1912-04-18 2001-07-22 S/C/VII/5
Gąsiorek Maria     S/B/I/9
Gąsiorek Marianna 1940-06-04 2013-05-01 S/C/VII/5
Gąsiorek Stanisław     S/A/VIII/23
Gąsiorek Wojciech   1976-12-05 S/B/III/1
Giza Adela 1933-11-18 2013-05-13 S/A/III/1
Giza Agata 1914-01-14 1987-04-18 S/C/VI/4
Giza Andrzej   1957-09-07 S/C/III/27
Giza Anna 1904-04-18 1989-11-04 S/A/III/10
Giza Anna 1899-11-11 1975-12-01 S/B/III/3
Giza Anna   1952-04-12 S/B/III/10
Giza Anna   1957-11-22 S/C/III/27
Giza Anna 1951-07-12 1953-06-03 S/C/VI/4
Giza Anna     S/D/XII/15
Giza Barbara 1959 1959 S/B/VII/9
Giza Felicja 1927-09-04 1994-11-03 S/B/IX/9
Giza Franciszek 1925-04-02 2004-06-13 S/B/IX/9
Giza Genowefa 1948-07-24 1958-03-08 S/B/IX/10
Giza Genowefa 1931-02-20 1976-12-01 S/B/X/5
Giza Jacek
1955-07-06
1979-07-06 S/B/IX/10
Giza Jakub     S/A/IV/9
Giza Jan 1902-05-26 1981-11-19 S/C/XIII/9
Giza Jan     S/D/II/4
Giza Józef 1883-03-14   S/C/VIII/6
Giza Józef 1939 2004 S/C/XI/5
Giza Józef 1902 1989 S/D/VII/12
Giza Katarzyna 1909-10-31 2005-08-30 S/C/XIII/9
Giza Katarzyna   1990-03-24 S/D/XII/16
Giza Kazimierz 1957-05-10 1993-09-29 S/A/IV/1
Giza Małgorzata     S/C/II/4
Giza Maria     S/C/III/25
Giza Maria 1898-01-19 1968-10-27 S/C/IX/22
Giza Michał 1888-09-10 1965-06-07 S/C/III/26
Giza Rozalia 1881-08-04 1970-05-29 S/C/VIII/3
Giza Stanisław 1900-01-12 1981-05-11 S/A/III/10
Giza Stanisław 1929-04-20 2010-08-17 S/B/X/5
Giza Stanisław 1909-05-28 1971-04-28 S/C/VI/4
Giza Stanisława 1928 1985 S/B/VII/9
Giza Szczepan 1924 1989 S/B/VII/9
Giza Tadeusz 1930-09-02 2003-04-09 S/A/III/1
Giza Teresa  1903-06-28 1991-04-20 S/A/I/33
Giza Teresa-Jadwiga 1947-07-22 2013-04-30 S/C/III/27
Giza Tomasz   1955-02-20 S/B/III/10
Giza Walenty 1892-06-01 1964-12-27 S/C/IX/22
Giza Wiktoria 1889-12-03 1970-04-25 S/C/VIII/6
Giza Władysław 1940-03-10 1986-08-07 S/C/XII/6
Giza Wojciech 1900-10-25 1952-10-01 S/B/III/3
Giza Wojciech     S/D/XII/15
Giza Zofia 1898-12-10 1958-07-10 S/C/III/26
Giza Zofia 1906 1979 S/D/VII/12
Glondys Maria 1934 2005 S/D/VII/12
Glondys Marian 1933 2006 S/D/VII/12
Głowinska Wiktoria 1929-11-08 1998-02-14 S/D/V/13
Golińska Józefa
1928
2006 S/C/VI/1
Golonka Adam 1950-12-04 1992-07-09 S/B/X/4
Golonka Agnieszka   1932 S/D/VIII/11
Golonka Andrzej 1883-11-10 1968-07-23 S/C/III/8
Golonka Aniela 1918-05-01 1992-06-08 S/A/VIII/1
Golonka Aniela 1899 1950 S/B/I/7
Golonka Aniela 1901-05-06 1969-07-03 S/C/VII/26
Golonka Aniela 1903-11-11 1984-12-31 S/D/IV/15
Golonka Anna 1899-01-04 1953-05-30 S/A/II/23
Golonka Anna 1904-10-08 1972-06-13 S/A/IV/22
Golonka Anna 1928-08-14 2012-10-09 S/A/XI/27
Golonka Anna 1878-02-01 1963-02-01 S/C/III/26
Golonka Anna 1912-05-24 2006-01-02 S/C/IV/10
Golonka Anna 1930-04-27 1970-09-23 S/C/VII/24
Golonka Anna   1956-08-07 S/C/VII/25
Golonka Anna   1965-02-21 S/C/IX/20
Golonka Antoni 1914-08-20 1977-06-28 S/B/X/4
Golonka Antonina 1911-11-15 2001-03-13 S/A/VII/8
Golonka Antonina 1923-10-23 1987-08-07 S/B/X/4
Golonka Antonina   1963-02-13 S/C/I/18
Golonka Elżbieta 1948-07-06 1974-07-30 S/C/V/6
Golonka Ewa 1912-10-04 1995-10-30 S/A/VII/1
Golonka Franciszek 1912-11-25 1962-03-27 S/A/VII/1
Golonka Franciszek 1922-11-25 1990-10-12 S/C/VII/25
Golonka Genowefa   2008-06-09 S/A/XI/27
Golonka Helena 1932-09-15 2004-05-18 S/A/VII/9
Golonka Helena 1907-02-28 1985-04-18 S/B/IV/14
Golonka Helena 1932-02-01 2005-03-11 S/C/I/18
Golonka Helena 1921-07-29 2006-06-25 S/C/III/30a
Golonka Jan 1885-12-07 1941-01-21 S/A/II/23
Golonka Jan 1931-08-27 2003-02-09 S/A/II/23
Golonka Jan   1949-10-19 S/A/VI/28
Golonka Jan 1889-05-24 1955-10-26 S/A/XI/27
Golonka Jan 1881 1927 S/C/I/11
Golonka Jan 1942-06-17 1997-11-04 S/C/V/6
Golonka Jan   1936 S/D/VIII/11
Golonka Janina 1929-03-08 2008-02-19 S/C/VII/25
Golonka Joana 1924-03-07 2008-09-15 S/A/II/5
Golonka Józef 1959-12-08 2014-11-24 S/A/VIII/8
Golonka Józef     S/C/II/19
Golonka Józef 1910 1976 S/C/III/7
Golonka Józef 1915-02-13 1975-07-15 S/C/III/30a
Golonka Józef 1911-09-05 1978-08-27 S/C/IV/15
Golonka Józef   1965-10-12 S/C/VII/25
Golonka Józef 1891-05-12 1977-05-17 S/C/VII/26
Golonka Józef  1912-06-21 1994-09-23 S/A/II/5
Golonka Józefa 1933-02-17 1988-09-06 S/C/VII/24
Golonka Józefa     S/D/IV/4
Golonka Józefa  1916-10-21 1994-12-04 S/A/I/7
Golonka Julia 1920-03-31 1995-11-24 S/A/X/23
Golonka Julia 1902 1992 S/D/IV/13
Golonka Katarzyna 1880-09-29 1951-11-16 S/B/III/14
Golonka Katarzyna 1907-11-23 2004-02-29 S/C/III/1
Golonka Kazimierz 1960-02-28 1960-04-28 S/B/VII/5
Golonka Kazimierz 1934-07-12 1992-07-12 S/C/XII/16b
Golonka Małgorzata   1963-07-09 S/C/XII/14a
Golonka Marcin 1871-09-15 1945-11-11 S/A/VIII/10
Golonka Marcin  1912-07-07 1976-02-05 S/A/I/7
Golonka Maria     S/A/III/2
Golonka Maria 1889-02-16 1971-12-26 S/A/XI/27
Golonka Maria 1940-04-09 2014-01-14 S/A/XI/34
Golonka Maria 1906 2003 S/C/III/7
Golonka Maria 1887-10-18 1968-06-23 S/C/III/8
Golonka Maria   1989 S/D/VIII/11
Golonka Maria     S/D/XVI/2
Golonka Maria     S/D/XVI/4
Golonka Marian 1931-03-13 2011-12-21 S/A/XI/34
Golonka Marian  1950-09-06 1976-04-18 S/A/I/9
Golonka Michał   1988-08-30 S/C/I/18
Golonka Mieczysław 1936-11-30 2006-10-13 S/A/X/15
Golonka Mikołaj 1906-01-12 1972-02-08 S/C/V/9
Golonka Piotr 1924 1990 S/B/I/7
Golonka Rozalia 1906 1987 S/C/I/20
Golonka Rozalia 1905-08-13 1980-09-28 S/C/X/5
Golonka Stanisław 1912-07-17 1993-04-01 S/A/VIII/1
Golonka Stanisław 1932-11-12 2005-03-13 S/B/VII/5
Golonka Stanisław 1912-03-26 1973-04-13 S/C/III/1
Golonka Stanisław   1974-12-04 S/C/IX/20
Golonka Stanisław 1923-04-28 1993-03-14 S/C/IX/20
Golonka Stanisław 1895 1963 S/D/IV/13
Golonka Stanisława 1916-04-08 2009-11-29 S/C/V/9
Golonka Stanisława 1923-08-01 2006-12-16 S/C/XIII/2
Golonka Stefania 1916-11-15 2001-09-14 S/C/V/6
Golonka Szczepan   1978-05-25 S/C/I/18
Golonka Szczepan 1906-09-19 1969-01-20 S/C/X/5
Golonka Szczepan 1906-06-06 1977-12-10 S/D/IV/15
Golonka Tadeusz     S/A/VI/4
Golonka Tadeusz   1952-04-03 S/B/III/11
Golonka Tadeusz 1923 1945 S/C/I/11
Golonka Tadeusz 1926 1952 S/D/IV/13
Golonka Teresa 1950-12-18 2008-10-08 S/A/VII/30
Golonka Walenty     S/A/VIII/26
Golonka Walenty     S/D/IV/5
Golonka Waleria   1985-11-07 S/C/VII/25
Golonka Wiktoria 1910-08-07 1957-12-24 S/D/XIII/12
Golonka Władysław 1926-03-31 1993-02-03 S/A/VII/9
Golonka Władysław 1913-07-21 1993-02-26 S/C/IV/10
Golonka Władysław 1914-02-03 1979-03-06 S/C/V/6
Golonka Władysław 1919-02-11 1987-10-06 S/C/XIII/2
Golonka Władysław     S/D/I/1a
Golonka Władysława 1917-11-15 2001-05-18 S/C/IV/15
Golonka Wojciech 1884-04-05 1970-12-11 S/C/V/20
Golonka Zofia 1920-02-16 1965-05-03 S/C/III/8
Golonka Zofia 1888-09-16 1963-11-28 S/C/V/20
Górka Anna   1956 S/D/XV/4
Górka Antoni   1972-10-11 S/C/V/4
Górka Beata     S/A/VI/22
Górka Franciszek     S/A/VI/22
Górka Genowefa 1928-08-19 1972-10-22 S/C/V/3
Górka Jan   1975 S/D/XIV/14
Górka Janusz 1969-12-19 2016-02-16 S/C/V/3
Górka Józef     S/A/I/13
Górka Józef 1933-03-03 2011-03-19 S/C/V/3
Górka Józef   1965 S/D/XV/4
Górka Julia  1901-05-16 1993-02-27 S/A/I/13
Górka Karol   1969 S/C/VI/18
Górka Maria   1957 S/D/XIV/14
Górka Teresa 1930-04-30 2006-02-12 S/C/VI/18
Górka Weronika   1991-06-04 S/C/V/4
Górszczyk Aniela 1916-09-08 1979-03-15 S/A/VIII/7
Górszczyk Ludwik 1908-08-27 1970-04-06 S/A/VIII/7
Górszczyk Marek 1877-04-26 1949-03-10 S/A/VIII/7
Górszczyk Maria 1888-04-16 1945-05-25 S/A/VIII/7
Grab Emil   1985-09-09 S/D/II/16
Grab Helena   2004-08-20 S/D/II/16
Grab Jan 1954-08-14 1979-08-04 S/D/II/17
Grab Jan     S/D/XII/14
Grab Karolina   1942-04-19 S/A/V/14
Grab Stanisław   2006-12-19 S/D/II/16
Grab Stanisław   1963-01-14 S/D/VIII/6
Grab Stefania   1982-12-24 S/D/VIII/6
Grab Władysław   1986-11-12 S/A/V/14
Grabiasz Feliks 1909-05-18 1993-12-19 S/C/XIII/19
Grabiasz Helena 1923-06-05 2004-09-05 S/C/XIII/19
Grys Janina   1952 S/C/IX/16
Grys Józef 1857-05-25 1921-05-27 S/C/IX/15
Grys Maria   1938-12-18 S/C/IX/15
Grys Władysław   1952 S/C/IX/16
Gryz Jan   1970-11-11 S/C/VI/14
Gryz Ludwika   1987-06-17 S/C/VI/14
Gryz Stefania 1910-07-14 1973-08-28 S/C/IX/17
Grzywa Władysław 1914-05-22 1986-06-06 S/C/III/18a
Guzik Andrzej 1957-12-01 1992-09-16 S/B/IX/2
Guzik Anna   1947-01-10 S/A/X/33
Guzik Anna     S/B/VI/4
Guzik Anna 1870 1947 S/C/V/19
Guzik Anna     S/D/XIII/1
Guzik Antoni     S/D/X/14
Guzik Antonina     S/C/II/3
Guzik Barbara 1968-06-26 1968-10-03 S/C/II/6
Guzik Czesława     S/A/XI/18
Guzik Franciszek     S/B/VI/4
Guzik Franciszek 1907-09-22 1980-10-28 S/C/V/21
Guzik Franciszek     S/D/XIII/1
Guzik Franciszek  1906-05-25 1976-02-02 S/A/I/5
Guzik Franciszka     S/A/III/29
Guzik Genowefa 1921-10-29 2010-08-15 S/A/XI/15
Guzik Helena 1922-01-22 2007-10-04 S/B/IX/2
Guzik Jakub   1962 S/C/XII/16a
Guzik Jan 1932-11-11 2002-05-06 S/C/III/9
Guzik Joanna 1916-12-10 2003-12-24 S/D/XV/3
Guzik Józef 1914 1940 S/A/III/9
Guzik Józef 1940-03-13 1987-10-20 S/A/IV/16
Guzik Józef 1873 1955 S/A/XI/28
Guzik Józef 1931-02-08 2012-02-07 S/C/II/3
Guzik Józef  1952-05-25 1954-11-29 S/A/II/23
Guzik Julia 1914-06-23 1995-01-20 S/C/V/21
Guzik Kazimierz     S/A/XI/18
Guzik Małgorzata 1879 1948 S/A/XI/28
Guzik Małgorzata     S/D/XVII/7a
Guzik Maria 1901 1982 S/A/III/9
Guzik Maria 1881-08-12 1954-03-18 S/A/XI/21
Guzik Marian     S/D/X/14
Guzik Michał 1920 2004 S/A/XI/28
Guzik Mikołaj 1872-10-26 1918-12-14 S/C/V/21
Guzik Piotr 1913-02-12 1980-12-09 S/B/IX/2
Guzik Piotr  1942-06-29 1991-03-05 S/A/I/2
Guzik Rozalia 1917-04-28 1944-10-15 S/A/VIII/2
Guzik Rozalia 1922 2013 S/A/XI/28
Guzik Rozalia 1908-04-26 1979-02-11 S/B/VIII/1
Guzik Rozalia 1922-08-05 2002-05-20 S/D/XIII/1
Guzik Ryszard 1965-02-08 2015-12-27 S/C/IV/12
Guzik Stanisł‚aw 1912-10-01 1984-03-03 S/A/XI/15
Guzik Stanisław 1908-12-16 1983-11-10 S/B/VIII/1
Guzik Tomasz 1915-08-15 1994-03-10 S/D/XIII/1
Guzik Waleria  1911   S/A/I/5
Guzik Wanda 1933-05-15 1999-05-08 S/C/III/9
Guzik Wiktoria 1876 1940 S/A/III/9
Guzik Władysław 1932-09-09 1996-10-08 S/D/VII/5
Guzik Wojciech 1877-01-21 1967-01-18 S/A/XI/21
Gwiżdż Mateusz 1982-04-24 2008-07-27 S/C/VII/25
Haszczyc Jakub  1932-07-25 1981-10-14 S/A/II/4
Hojda Aniela 1911-03-19 1992-09-14 S/C/II/9
Hojda Anna 1903-06-30 1991-05-02 S/A/II/18
Hojda Anna     S/C/II/9
Hojda Jan 1862 1990-11-09 S/A/II/18
Hojda Marcin 1902-11-01 1993-03-13 S/C/II/9
Hojda Maria 1906-08-11 1985-09-09 S/A/II/18
Hojda Pankracy     S/C/II/9
Hojda Ryszard 1968-01-13 2006-10-11 S/B/VI/3
Irzykowska Helena 1887-05-05 1964-06-10 S/A/X/32
Irzykowski Kazimierz 1894-02-23 1966-11-21 S/A/X/32
Iwan Agata 1882 1966 S/C/XII/17
Iwan Anna 1909-01-20 1990-06-10 S/C/III/9a
Iwan Antoni 1902-05-15 1979-05-23 S/C/III/9a
Iwan Jan 1920-11-16 2010-03-11 S/C/XII/17
Iwan Józefa 1932 1956 S/D/XIV/2
Iwan Małgorzata 1928-03-11 2011-01-03 S/C/XII/17
Iwan Piotr 1877 1959 S/C/XII/17
Jabłońska Barbara 1897 1982 S/A/I/23
Jajeś›nica Maria 1924-01-06 1990-01-02 S/A/XI/15
Jajeśnica Agata 1907-01-07 1987-08-17 S/A/VI/9
Jajeśnica Jan 1901-02-02 1967-04-13 S/A/I/30
Jajeśnica Józef 1921-06-02 1999-03-03 S/A/XI/15
Jajeśnica Józef 1929-11-18 1979-04-27 S/B/VIII/18
Jajeśnica Józef 1937-09-03 2017-04-18 S/A/I/30
Jajeśnica Piotr 1967-01-05 2016-06-12 S/C/IX/2
Jajeśnica Rozalia  1909-08-17 1939-04-02 S/A/I/30
Jajeśnica Stanisław 1906-11-29 1986-01-15 S/A/I/31
Jajeśnica Stanisław   1953-11-11 S/D/XVII/12a
Jajeśnica Wojciech 1899-01-07 1969-03-16 S/A/VI/9
Jajeśnica Zofia 1909-10-04 1969-12-02 S/C/IX/2
Janczak Joanna 1927-07-24 2014-04-12 S/B/X/3
Janczak Ludwik 1922-02-11 2009-05-18 S/B/X/3
Janczy Honorata 1938 1956 S/D/XV/7
Janczy Rozalia 1929-07-05 1993-08-08 S/D/XII/2
Janczy Tadeusz 1928-08-02 2008-07-15 S/D/XII/2
Janiczek Maria     S/C/VII/2
Jasica Jan 1926-01-23 1987-04-21 S/D/IX/12
Jasica Rozalia 1917-12-20 2009-09-09 S/D/X/9a
Jasica Władysław 1922-05-20 2005-11-16 S/D/X/9a
Jasińska Małgorzata 1978-12-12 1979-08-05 S/B/X/7a
Jeleń Stanisława 1889-08-01 1983-07-04 S/C/I/5
Jelonek Ludwika     S/C/VIII/5
Jelonek Wojciech 1904-12-09 1973-10-22 S/D/V/8
Jędrzejek Anna 1889-01-12 1973-01-18 S/B/IV/10
Jędrzejek Anna 1902 1986 S/C/V/19
Jędrzejek Antonina     S/A/VII/23
Jędrzejek Ewa 1953-10-31 1992-03-17 S/D/V/12
Jędrzejek Jan 1919-07-31 1988-11-08 S/A/X/12
Jędrzejek Jan 1886-06-18 1952-12-14 S/B/IV/10
Jędrzejek Jan 1952-01-28 2006-03-28 S/D/XII/14
Jędrzejek Janina 1922-01-17 1950-07-20 S/D/I/4
Jędrzejek Jasia   1956 S/B/VI/15a
Jędrzejek Józef 1873-11-01 1945-12-05 S/A/VIII/11
Jędrzejek Józef 1950-01-22 2013-09-16 S/A/X/12
Jędrzejek Józef   1952 S/B/III/2
Jędrzejek Józef
 
1997-07-01 S/B/IV/10
Jędrzejek Józef   1973-11-03 S/D/V/12
Jędrzejek Józef 1952-11-23 1998-02-20 S/D/XII/8
Jędrzejek Józefa   1989-10-02 S/A/VII/6
Jędrzejek Józefa 1922-01-22 1978-06-12 S/A/X/12
Jędrzejek Józefa 1923-09-22 2005-03-17 S/D/I/4
Jędrzejek Józefa 1924-02-21 2014-07-14 S/D/XII/9
Jędrzejek Julian 1919-03-24 1984-06-02 S/D/XII/9
Jędrzejek Katarzyna 1913-02-08 2002-04-20 S/A/VI/25
Jędrzejek Ludwik 1902 1969 S/C/V/19
Jędrzejek Maria 1925-03-24 1986-01-21 S/D/V/12
Jędrzejek Piotr   1988-03-28 S/B/IV/13
Jędrzejek Roman 1955-01-28 1991-09-03 S/D/XIV/9
Jędrzejek Stanisław 1916-12-24 1978-05-23 S/D/I/4
Jędrzejek Tadeusz 1948-04-17 1997-02-14 S/A/XI/9
Jędrzejek Wanda   1953 S/B/VI/12a
Jędrzejek Weronika   2006-11-02 S/B/IV/10
Jędrzejek Wincenty   1995-04-16 S/A/VII/6
Jędrzejek Zofia 1920-04-29 2012-04-13 S/B/IV/13
Jędrzejek-Rozum Katarzyna   1942-09-14 S/A/VI/25
Joniec Agnieszka 1885 1959 S/D/XI/9
Joniec Anna 1904-05-29 1987-09-19 S/C/XII/3
Joniec Antoni 1913-12-23 1994-07-27 S/A/I/17
Joniec Antonina 1919 1945 S/A/VII/28
Joniec Jan 1870-08-18 1956-04-24 S/D/XI/8
Joniec Józef 1902-10-10 1984-09-29 S/C/XII/3
Joniec Julia 1923-04-16 1952-06-27 S/B/III/5
Joniec Karol   1936 S/C/XII/17a
Joniec Małgorzata  1907-06-05 1996-08-02 S/A/I/17
Joniec Maria 1920 1986 S/A/VII/28
Joniec Maria 1885-12-08 1960-02-05 S/D/X/8a
Joniec Maria 1889-12-12 1960-02-04 S/D/XI/8
Joniec Rozalia   1956 S/C/XII/17a
Joniec Walenty 1917 1980 S/A/VII/28
Joniec Walenty 1909-02-09 1990-08-15 S/D/XI/8
Joniec Wojciech 1878 1961 S/D/XI/9
Joniec Zofia  1912-02-04 1938-06-10 S/A/I/17
Jurek Ewa 1949-10-17 1967-10-12 S/C/VI/21
Jurek Jan 1912-07-03 1964-11-29 S/C/X/19
Jurek Józef 1910-01-03 1980-03-13 S/C/VI/20
Jurek Józefa 1915-04-16 1988-06-04 S/C/X/19
Jurek Krystyna 1991-03-19 1992-12-09 S/C/X/19
Jurek Maria     S/D/V/3
Jurek Marian   1950 S/A/X/30
Jurek Stanisław 1913-12-17 1994-01-10 S/A/VI/19
Jurek Stanisław     S/D/IX/1
Jurek Teresa 1979-09-20 1979-09-30 S/D/I/6a
Kaczkowska Eugenia 1882-06-02 1942-12-12 S/A/VI/5
Kaja Emilia 1934-04-12 2012-02-18 S/C/III/2
Kaja Jan     S/C/III/2
Kaja Waleria     S/C/III/2
Kapel Monika   1980-08-08 S/B/VIII/9
Kapitan Agata   1965-05-02 S/C/IV/18
Kapitan Antoni     S/B/V/14
Kapitan Cyprian 1919-10-07 1993-10-09 S/A/IX/22
Kapitan Józef 1954-01-12 1954-06-15 S/B/VI/21
Kapitan Józef   1930-04-14 S/D/XII/4
Kapitan Julia   1982 S/A/IV/18
Kapitan Ludwik 1902-08-18 1936-11-14 S/C/III/19a
Kapitan Michał   1940-05-01 S/C/IV/18
Kapitan Roman     S/A/IX/23
Kapitan Stanisław   1941 S/A/IV/18
Kaptur Anna 1900 1964 S/C/IX/19
Kaptur Jan 1894 1950 S/B/I/4
Kaptur Katarzyna 1904 1989 S/B/I/4
Kaptur Maria 1927-08-16 2015-11-11 S/A/V/5
Kaptur Roman 1957-10-06 2014-04-14 S/B/I/5
Kaptur Tadeusz 1913-09-05 1982-02-28 S/A/V/5
Kaptur Wanda 1930-11-28 1986-05-03 S/B/I/5
Kaptur Zdzisław 1934-07-02 2003-10-18 S/B/I/3
Karaś Anna     S/A/I/26
Karaś Jan     S/C/XIII/17
Karaś Józef 1936-02-26 2015-08-07 S/A/III/21
Karaś Kazimierz 1962-01-30 2014-08-26 S/A/III/27
Karaś Ludwik 1911-08-03 1944-06-29 S/A/VII/14
Karaś Maria     S/A/I/26
Karaś Maria 1937-04-28 1992-10-10 S/A/III/21
Karaś Michalina 1914-02-07 1997-01-29 S/A/VII/14
Karaś Stanisław 1931-09-27 1980-02-15 S/A/III/3
Karaś Stanisława 1932-02-29 1990-12-01 S/A/III/3
Kasińscy      S/A/X/6
Kasińska Julia   1999-05-03 S/D/XVII/13
Kasińska Maria 1948-03-22 1999-06-22 S/D/III/6
Kasińska Rozalia 1907-12-16 1977-10-21 S/C/IV/19
Kasińska Waleria 1907-03-14 1992-08-15 S/D/III/5
Kasiński Franciszek 1907-05-20 1984-01-20 S/D/III/5
Kasiński Józef 1951-07-25 2015-11-16 S/D/XVII/13
Kasiński Stanisław 1938-05-05 1974-07-04 S/D/III/6
Kasiński Stefan 1906-01-06 1974-08-24 S/C/IV/19
Kasiński Szczepan   1986-11-06 S/D/XVII/13
Kasprzyk Michał  1912-09-17 1976-09-19 S/A/I/11
Kasprzyk Stefania  1913-08-10 1986-06-27 S/A/I/11
Katarzyna     S/C/X/8
Kądziołka Paweł 1975-07-15 2011-03-08 S/B/X/10a
Kądziołka Stanisław 1936-05-01 1996-10-12 S/B/X/10a
Kęder Andrzej 1900-05-18 1951-09-01 S/B/III/18
Kęder Aniela 1901-06-17 1988-09-17 S/B/III/18
Kęder Józef 1941-07-26 2008-08-21 S/D/XV/10
Kęder Zofia 1942-11-22 2005-07-15 S/D/XV/10
Kęska Anna 1923-07-04 2007-11-08 S/D/IX/9
Kęska Jan   1962-04-26 S/D/IX/9
Kęska Katarzyna 1912 1983-07-13 S/C/V/10
Kęska Stanisław 1909 1972 S/C/V/10
Kielar Michał 1904 1958 S/D/XIII/11
Kita Alojzy 1920-10-15 1966-11-09 S/C/XI/9
Kita Aniela 1925-11-09 2013-06-11 S/C/XI/9
Kita Jan   1985-11-24 S/B/III/10
Kita Józef 1909-12-23 1994-06-17 S/C/XII/2
Kita Katarzyna
1916-09-16
1982-10-17 S/C/XII/2
Kita Katarzyna 1909-04-16 1974-04-06 S/D/IV/9
Kita Marcin 1908-10-02 1978-10-05 S/D/IV/9
Kita Maria 1944-02-02 1951-04-15 S/B/VI/20a
Kita Roman    1976-02-13 S/A/I/8
Klimek Krystyna 1949-11-20 2014-11-24 S/C/X/21
Klimek Wiesław 1954-08-11 2008-04-17 S/C/X/21
Knapik Anna     S/C/III/25a
Knapik Jan     S/A/IX/25
Knapik Józef 1886 1941 S/A/VII/27
Knapik Maria 1899 1944 S/A/VII/27
Kocuba Ewa   1990-01-13 S/B/X/6
Kolawa Agata 1911 1999 S/D/X/7
Kolawa Agnieszka     S/B/II/10
Kolawa Aniela     S/D/X/8
Kolawa Anna     S/D/VI/7
Kolawa Antonina 1911 1939 S/A/I/29
Kolawa Jakub 1836 1933 S/D/VI/6
Kolawa Jan     S/C/I/14
Kolawa Józef     S/B/II/10
Kolawa Józef     S/D/X/8
Kolawa Stanisław 1911-04-14 1964-12-13 S/C/X/18
Kolawa Stefan 1908 1988 S/D/X/6
Kolawa Wiktoria     S/C/I/14
Kolawa Władysława   1958-08-12 S/D/XVI/1
Kolawa Zofia 1915-06-13 2006-02-12 S/C/X/18
Konieczny Jan 1914-04-28 2003-04-14 S/C/III/8
Konieczny Stefania 1920-02-16 1998-01-14 S/C/III/8
Korzycki Józef 1912-02-05 1958-10-05 S/D/XV/2
Kosiarska Agnieszka 1890-01-05 1969-06-18 S/A/VII/7
Kosiarska Agnieszka   1908-12-22 S/A/VII/7
Kosiarska Genowefa 1929-07-18 1985-08-12 S/A/VII/7
Kosiarska Julia 1913-05-05 2002-01-08 S/B/IV/7
Kosiarska Maria 1924-08-03 2015-06-26 S/A/VII/7
Kosiarska Rozalia 1914-11-08 2006-05-21 S/A/VI/29
Kosiarski Franciszek 1914-10-06 1953-01-28 S/B/IV/7
Kosiarski Ludwik 1921-07-15 2016-06-25 S/A/VI/29
Kosiarski Stanisław 1880-03-25 1944-04-12 S/A/VII/7
Kosiarski Władysław   1909-12-31 S/A/VII/7
Kotara Stefania 1898-09-30 1965-11-04 S/C/IV/21
Kotlarz Antoni 1917-01-06 2001-07-27 S/B/X/2
Kotlarz Stanisława 1919-10-27 1993-01-23 S/B/X/2
Kowalska Małgorzata 1859 1925 S/C/IV/22
Kowalski Jan 1858 1936 S/C/IV/22
Koza Agata 1900-01-28 1984-07-12 S/A/IX/20
Koza Aniela 1903-04-20 1980-11-03 S/A/XI/17
Koza Anna 1906-07-15 1984-09-01 S/A/I/16
Koza Anna 1934-11-26 2016-09-19 S/A/VII/24
Koza Franciszek 1904-12-04 1951-07-06 S/A/XI/17
Koza Helena   1958-10-27 S/C/XI/8
Koza Jan   1936-12-18 S/C/XI/8
Koza Józef     S/A/IX/20
Koza Karolina   1987-01-02 S/C/XI/8
Koza Karolina     S/D/XIII/3
Koza Katarzyna     S/D/XIII/3
Koza Konrad 1929-11-26 2004-07-22 S/A/VII/24
Koza Maria 1932-10-28 2015-06-30 S/A/IX/20
Koza Maria 1876-06-18 1959-07-28 S/D/XV/2
Koza Michał 1896-01-21 1994-07-05 S/A/IX/20
Koza Piotr 1865-04-04 1949-06-24 S/D/XV/2
Koza Stanisław  1912-11-09 1983-10-11 S/A/I/16
Kozak Genowefa 1923-02-24 2014-09-11 S/A/IV/7
Kozak Krystyna 1952-11-02 2015-02-11 S/A/IV/4
Kozak Stefan 1922-07-10 2008-06-10 S/A/IV/7
Krajewska Aniela  1906-10-01 1993-05-26 S/A/I/12
Krajewska Anna 1899 1993 S/D/VII/2
Krajewska Kazimiera 1927-02-05 1991-12-02 S/D/VII/3
Krajewska Maria 1941-12-12 2000-01-21 S/D/I/3
Krajewska Mariola 1981-01-21 1981-01-21 S/B/VIII/8a
Krajewska Rozalia 1912-08-16 1997-10-06 S/C/V/22
Krajewski Bronisław 1935-11-10 2013-10-08 S/D/I/3
Krajewski Jan 1900-03-19 1976-10-19 S/A/I/12
Krajewski Józef 1969-03-03 1970-05-09 S/D/I/3
Krajewski Kazimierz 1895 1963 S/D/VII/2
Krajewski Kazimierz 1926-01-22 1997-01-17 S/D/VII/3
Krajewski Stanisław 1903-05-08 1968-04-04 S/C/V/22
Król Anna 1955-07-01 1990-02-13 S/A/II/16
Król Ludwik 1889-05-24 1951-03-12 S/B/I/2
Król Maria     S/C/IV/1
Kruczek Agata     S/C/VI/2
Kruczek Czesław 1931-04-30 1988-02-18 S/D/X/7a
Krzyściak Klementyna 1903 1990 S/A/XI/30
Krzyżak Waleria     S/B/V/13
Kubatek Agnieszka 1904-01-08 1990-06-29 S/A/VI/21
Kubatek Anna     S/A/V/21
Kubatek Anna 1906-07-10 1989-10-05 S/A/VII/4
Kubatek Anna 1924-06-21 1994-07-15 S/B/II/14
Kubatek Anna 1910-07-07 1986-12-28 S/C/XIII/5
Kubatek Franciszek 1926-01-26 2006-03-31 S/B/II/14
Kubatek Franciszek 1912-11-17 1998-05-17 S/C/XIII/5
Kubatek Helena 1887-05-17 1933-07-17 S/D/VI/10
Kubatek Jan 1884-05-18 1944-01-21 S/A/VII/4
Kubatek Katarzyna 1920-06-01 1991-08-27 S/C/VIII/17
Kubatek Maria   1969-07-31 S/C/I/9
Kubatek Maria 1923-08-16 2013-09-06 S/C/VIII/4
Kubatek Maria 1918-01-14 2010-04-11 S/D/VI/10
Kubatek Michał 1915-07-28 1983-09-15 S/C/VIII/4
Kubatek Rozalia 1922-10-01 2013-09-12 S/C/V/25
Kubatek Stanisław     S/A/V/21
Kubatek Stefan     S/A/VIII/17
Kubatek Władysław 1913-01-30 2001-11-30 S/A/VIII/17
Kubatek Władysław 1908-11-17 1965-10-08 S/C/VIII/17
Kubik Helena 1931-05-25 2000-02-19 S/C/V/18
Kubik Marian 1931-12-24 1971-05-13 S/C/V/18
Kuchta Franciszek 1922-03-26 1989-08-10 S/A/VI/1
Kuchta Helena 1925-02-05 2011-12-05 S/A/VI/1
Kuchta Jerzy 1953 1977 S/C/III/29a
Kuchta Józef 1957-02-24 1998-03-26 S/A/VI/1
Kuchta Stanisław 1951-09-22 2012-01-15 S/A/V/1
Kuchta Władysław 1927-04-01 2011-01-11 S/C/IV/29
Kukuczka Anna     S/C/VI/11
Kulig Agnieszka 1905 1976-11-21 S/C/X/10
Kulig Kazimierz 1918-02-19 1973-10-17 S/D/V/7
Kulig Michał 1902 1967-04-21 S/C/X/10
Kulma Eugeniusz 1923-12-15 1990-11-12 S/C/IV/23
Kulma Helena 1924-11-18 1991-12-14 S/C/IV/23
Kupczyńska Anna 1913-04-09 1994-11-12 S/A/II/15
Kupczyński Władysław 1918-03-26 2005-10-28 S/A/II/15
Lach Andrzej   1937-08-09 S/A/XI/2
Lach Anna   1942-03-08 S/A/XI/2
Lach Bronisław 1917 1977 S/A/XI/3a
Lach Janina 1919 1998 S/A/XI/3a
Leśniak Antoni 1885 1943 S/A/VI/14
Leśniak Antoni 1885 1943 S/A/VII/11
Leśniak Czesław 1939-10-01 2012-03-31 S/D/X/11a
Leśniak Julia 1917-09-11 1968-01-24 S/C/V/23
Leśniak Ludwik 1917-01-15 1987-12-06 S/A/VII/11
Leśniak Małgorzata 1892 1985 S/A/VI/14
Leśniak Małgorzata 1892 1985 S/A/VII/11
Leśniak Marek 1962-03-04 1973-10-09 S/D/V/6
Leśniak Stanisław 1993-11-10 1993-11-10 S/B/VIII/5
Leśniak Stanisław 1912-04-06 1985-06-27 S/C/V/23
Leśniak Władysław 1938-01-02 2009-08-06 S/C/V/23
Lis Roman 1936-07-01 1975-02-25 S/D/XV/12
Lis Zofia 1918-11-21 1985-03-04 S/D/XV/12
Łagosz Franciszek 1921-03-03 2005-06-08 S/D/XV/8
Łagosz Jan   1956-09-25 S/D/XV/8
Łagosz Zofia   1965-04-06 S/D/XV/8
Łącka Aniela 1910 1950 S/B/I/8
Łącka Anna     S/C/XIII/3
Łącka Antonina   1984-08-01 S/D/VI/9
Łącka Bronisława 1960-01-25 1960-12-24 S/B/VII/9a
Łącka Janina 1922-01-22 2008-07-25 S/A/VI/15
Łącka Józefa 1910 1984 S/C/XI/13
Łącka Katarzyna 1898 1981-12-10 S/D/V/13
Łącka Małgorzata 1983-10-07 2011-06-07 S/A/III/13
Łącka Maria     S/A/III/13
Łącka Maria     S/A/IX/5
Łącka Maria   1990 S/B/I/6
Łącka Maria 1896-12-08 1982-11-04 S/C/III/6
Łącka Maria 1933-03-05 2012-03-02 S/D/VIII/14
Łącka Rozalia   1966-01-21 S/D/X/3
Łącka Teresa   1954-02-04 S/B/V/1
Łącka Zofia     S/A/VII/18
Łącki Adam 1946-02-25 1950-07-10 S/B/VIII/17
Łącki Antoni   1969-07-08 S/C/IX/5
Łącki Antoni 1904 1964 S/C/XI/13
Łącki Błażej 1894-01-05 1968-11-27 S/C/III/6
Łącki Bronisław 1930-04-12 2011-05-09 S/D/VIII/14
Łącki Józef 1905 1977 S/B/I/8
Łącki Józef   1961-06-13 S/D/X/3
Łącki Marian 1939-08-07 2009-04-03 S/A/IX/24
Łącki Michał     S/A/III/13
Łącki Mikołaj 1883 1955-08-19 S/D/V/13
Łącki Stanisław     S/A/VI/15
Łącki Stefan 1921-12-13 1994-12-14 S/A/VI/15
Łącki Szczepan   1971-11-07 S/D/VI/9
Łącki Walenty   1976-01-08 S/B/V/1
Malec Anna   1966-04-24 S/C/IV/20
Malec Antoni   1922 S/C/IV/20
Malec Halina 1946-10-10 1987-02-04 S/D/XI/1
Malec Jan   1924-03-16 S/C/IV/20
Malec Ludwika   1924 S/C/IV/20
Malec Zbigniew 1948-03-20 2013-02-02 S/D/XI/1
Mamak Julia
1914
1962-12-07 S/D/X/5
Matecka-Hołownicka Krystyna 1915 2006 S/B/III/9
Matląg Adam 1958-12-06 1959-04-21 S/B/IX/4
Matląg Antonina    1938 S/A/I/3
Matląg Jan 1882-07-22 1956-07-27 S/D/XV/11
Matląg Józef 1924-04-25 1987-04-15 S/A/IV/12
Matląg Józef   1952 S/B/IV/16
Matląg Józef 1956-08-03 1956-08-03 S/B/IX/4
Matląg Katarzyna     S/B/II/12
Matląg Katarzyna   1985-11-25 S/C/XI/1
Matląg Kazimierz 1960-02-22 1960-05-20 S/B/IX/4
Matląg Maria 1923-02-28 1999-01-20 S/A/IV/12
Matląg Maria   1975 S/B/IV/16
Matląg Piotr 1911 1950 S/B/I/11
Matląg Stanisław   1992 S/B/IV/16
Matląg Stanisław 1957-08-01 1957-09-02 S/B/IX/4
Matląg Stanisław   1979-10-23 S/C/XI/1
Matląg Stanisława   2011 S/B/IV/16
Matląg Stefan  1907-12-11 1978-04-02 S/A/I/1
Matląg Wiktoria     S/D/IX/13
Matląg Zofia  1915-03-05 1998-11-22 S/A/I/1
Matras Anna   2000-07-26 S/B/V/13
Matras Anna 1965-02-26 1965-05-25 S/D/I/10
Matras Antoni 1912-02-15 1990-08-18 S/A/III/23
Matras Antonina   1991-09-18 S/A/IX/8
Matras Antonina 1899-12-31 1970-10-13 S/C/VII/8
Matras Antonina 1925-02-21 2005-02-10 S/D/V/3
Matras Franciszek     S/A/V/11
Matras Franciszek 1911-10-17 1982-11-15 S/C/II/12
Matras Genowefa 1929 2000 S/A/V/6
Matras Henryk 1955-09-02 2011-05-12 S/D/IX/1
Matras Jan 1917 1984 S/A/V/6
Matras Jan   1947-03-17 S/A/IX/8
Matras Jan 1926-09-02 1985-11-29 S/A/IX/18
Matras Jan 1918-03-11 2004-07-26 S/C/VII/15
Matras Janina 1960-06-22 2016-06-24 S/B/V/19
Matras Józef 1886 1945 S/A/IV/7
Matras Józef 1917-07-10 1998-05-07 S/B/VII/1
Matras Józef 1945-01-18 2004-05-05 S/B/X/9
Matras Józef   1995-08-05 S/C/VI/8
Matras Józef 1950-03-10 2013-05-03 S/C/IX/18
Matras Józef   1969 S/D/II/1
Matras Józef 1918-03-10 1993-10-03 S/D/IX/1
Matras Józefa 1930-03-19 1997-11-17 S/D/I/10
Matras Julian     S/C/IV/8
Matras K.     S/A/II/17
Matras Karolina 1918-04-18 2004-08-26 S/C/IX/18
Matras Kazimierz 1946-11-04 2001-10-21 S/C/IX/18
Matras Ludwik 1915-07-24 1987-11-25 S/A/III/4
Matras Ludwik 1898-07-10 1982-05-27 S/C/VII/8
Matras Łucja     S/D/I/1a
Matras Maciej 1973-07-15 1989-06-14 S/B/X/10
Matras Małgorzata 1884 1952 S/A/IV/7
Matras Małgorzata     S/A/XI/29
Matras Małgorzata  1910   S/A/I/4
Matras Maria 1929-02-07 2002-11-26 S/A/III/23
Matras Maria 1923-01-23 2006-08-22 S/B/VII/1
Matras Maria 1949-01-10 2009-12-09 S/B/X/9
Matras Maria 1925-07-08 2002-02-03 S/C/II/10
Matras Maria     S/C/IV/8
Matras Maria 1901-01-31 1963-06-17 S/D/VII/1
Matras Michał     S/A/XI/29
Matras Michał     S/C/I/11a
Matras Mieczysław 1957-07-02 2016-01-29 S/C/II/12
Matras Piotr 1894-06-04 1985-01-19 S/D/VII/1
Matras Stanisław 1949-06-02 2007-09-05 S/A/X/34
Matras Stanisław 1929-04-15 2009-10-05 S/C/I/10
Matras Stanisław   1969-10-11 S/C/IX/3
Matras Stanisław 1906-04-20 1965-05-06 S/C/IX/18
Matras Stanisław 1933-09-28 2007-09-29 S/D/I/9
Matras Stanisław   1972-12-03 S/D/II/1a
Matras Stanisław 1912-04-08 1974-03-18 S/D/IV/11
Matras Stanisław 1950-11-14 2017-05-26 S/B/VII/1
Matras Tadeusz 1940-10-18 2008-01-21 S/A/IV/11
Matras Tadeusz 1946 1966 S/C/VII/16
Matras Tadeusz 1939-01-27 2004-10-28 S/D/II/2
Matras Teresa 1928-07-02 2007-12-04 S/C/I/10
Matras Walenty 1909 1944 S/A/IV/7
Matras Walenty 1924-12-17 1981-12-05 S/C/XIII/8
Matras Weronika 1909 1952 S/B/VI/12
Matras Władysław 1927-05-27 2001-09-27 S/D/I/10
Matras Władysław  1913   S/A/I/4
Matras Władysława     S/A/V/11
Matras Zofia 1917-04-03 1986-11-24 S/C/II/12
Matras Zofia   1958 S/D/I/1a
Matras Zofia     S/D/II/2a
Matras Zygmunt 1915-07-02 1991-05-24 S/C/II/10
Matyszczak Joanna 1986-08-28 1986-08-28 S/B/VIII/5a
Mąka Stanisław 1931-01-01 2009-06-07 S/D/XIV/5
Mąka Teresa 1936-08-26 2012-12-25 S/D/XIV/5
Michalik Aniela 1912 1985 S/C/II/1
Michalik Bronisława 1910-10-12 2003-09-13 S/C/VI/17
Michalik Franciszek 1908-08-07 1968-12-20 S/C/VI/17
Michalik Jan 1993-01-24 1993-01-24 S/B/VIII/15
Michalik Rozalia 1906-01-15 1997-06-26 S/A/XI/14
Michalik Stanisł‚aw 1904-02-26 1978-10-17 S/A/XI/14
Michałek Jadwiga    1949 S/A/I/19
Michura Aleksander 1930 1983 S/A/III/20
Michura Aniela 1912 1984 S/D/XVII/5
Michura Jan 1903 1956 S/D/XVII/5
Michura Małgorzata 1900-03-23 1978-02-14 S/D/XIII/13
Michura Maria     S/A/III/19
Michura Piotr 1904 1980 S/A/III/20
Michura Rozalia   1997-08-30 S/A/III/20
Michura Stanisław 1920 1944 S/A/VI/35
Michura Stanisław 1932-04-17 1998-05-19 S/C/VI/22
Michura Stanisław 1896-05-05 1957-12-18 S/D/XIII/13
Michura Stanisław 1923-05-16 1998-08-06 S/D/XVI/7
Michura Waleria 1926-01-01 1967-10-08 S/C/VI/22
Micór Jadwiga     S/C/II/3
Milo Barbara 1946-05-31 1997-01-07 S/B/VI/1a
Mirga Maria 1988-06-02 1988-06-02 S/D/II/14a
Molek Jan 1896 1961-08-30 S/D/X/10
Molek Katarzyna   1942 S/A/V/15
Molek Maria 1895-10-28 1983-07-03 S/D/X/10
Mroczek Michał   1958-06-14 S/D/XVII/2
Mrozek Anna 1924-11-30 1976-06-05 S/A/VI/32
Mrozek Antoni 1895-02-24 1967-08-27 S/C/VI/24
Mrozek Helena 1924-08-26 1998-11-05 S/A/III/15
Mrozek Józef 1891 1942 S/A/V/27
Mrozek Józefa     S/C/IX/4
Mrozek Józefa   1959-11-12 S/D/III/13
Mrozek Karolina      S/A/I/6
Mrozek Katarzyna 1939-11-21 1939-11-21 S/A/II/9
Mrozek Katarzyna 1893 1968 S/A/V/27
Mrozek Maria 1929 2014 S/A/III/28
Mrozek Maria   1969-09-04 S/C/IX/4
Mrozek Piotr 1911-03-15 1992-10-17 S/B/X/10a
Mrozek Roman 1929-12-17 1986-11-08 S/A/III/15
Mrozek Wanda 1963 1963 S/A/III/28
Mrozek Władysław 1933 1980 S/A/III/28
Mrozek Zofia 1906-03-16 1975-05-08 S/C/VI/24
Mrożek Antoni 1898-05-28 1970-08-18 S/C/VIII/1
Mrożek Katarzyna 1911-04-14 1993-05-07 S/C/VIII/1
Mrówka Bartłomiej 1895-08-19 1962-08-03 S/D/XVII/6
Mrówka Bronisław 1923-09-01 1991-01-01 S/A/VIII/20
Mrówka Janusz 1970-02-17 2016-02-26 S/A/VIII/20
Mrówka Józef 1893-02-07 1967-01-05 S/A/X/16
Mrówka Karolina 1892-11-24 1948-11-01 S/A/X/16
Mrówka Kazimiera 1934-05-25 2008-05-05 S/A/X/16
Mrówka Kunekunda 1898-06-25 1984-06-13 S/A/X/21
Mrówka Rozalia 1904-12-29 1955-11-27 S/D/XVII/6
Mrówka Zofia 1934-02-08 2014-12-21 S/A/VIII/20
Mrówka Zygmunt 1960-04-18 2008-07-15 S/A/X/21
Mrózek Wojciech 1880 1986-05-21 S/A/IX/1
Musiał Agata 1921-03-26 1985-10-25 S/B/II/15
Musiał Aniela 1912-10-28 1981-08-01 S/A/IV/6
Musiał Anna     S/A/I/25
Musiał Antonina   1961-10-22 S/C/III/19
Musiał Bronisława 1921-05-17 1998-06-19 S/B/X/1
Musiał Franciszek   1969-06-27 S/A/V/13
Musiał Franciszek 1902-10-13 1971-02-10 S/C/VI/13
Musiał Jan 1907-05-16 1993-10-30 S/B/II/15
Musiał Jan     S/B/III/6
Musiał Janusz     S/B/VI/14
Musiał Józef 1915-02-15 1972-02-19 S/A/I/24
Musiał Józef 1888 1978 S/C/III/13
Musiał Józef   1976-12-07 S/C/III/19
Musiał Józef 1909-12-20 1994-10-26 S/D/II/17a
Musiał Józefa 1950-01-25 2014-07-05 S/D/II/17a
Musiał Karolina 1893-12-02 1927-08-22 S/D/XVII/4
Musiał Kazimierz 1912-01-07 1992-12-12 S/B/X/1
Musiał Kunekunda 1902 1991 S/C/III/13
Musiał Małgorzata 1882 1938 S/C/III/20
Musiał Małgorzata 1889-06-09 1966-01-13 S/D/VI/13
Musiał Maria 1922-08-20 2003-02-06 S/A/I/24
Musiał Maria 1912 1951 S/B/III/19
Musiał Michał 1876-09-10 1955-01-08 S/B/I/16
Musiał Piotr 1870 1969 S/C/III/20
Musiał Rozalia 1880-02-16 1950-02-15 S/B/I/16
Musiał Rozalia 1906-05-10 1982-03-17 S/C/VI/13
Musiał Stanisław 1910-02-11 1971-11-27 S/A/IV/6
Musiał Stanisława 1943-04-22 2005-11-10 S/D/II/17a
Musiał Stefania   1997-06-18 S/A/V/13
Musiał Wiktoria 1906-11-17 1982-12-11 S/D/II/17a
Musiał Władysława 1921-06-25 2005-06-21 S/B/VII/11
Musiał Wojciech 1887-02-19 1965-07-04 S/D/VI/13
Myszka Adolf 1913-09-19 1984-01-30 S/C/I/8
Myszka Irena 1924-08-28 1978-01-02 S/C/I/8
Myszkowski Karol 1823-11-18 1880-02-10 S/C/I/16
Natanek Agnieszka 1906 1980 S/C/XIII/10
Natanek Dominik 1897-08-28 1972-10-07 S/C/V/5
Natanek Józef 1930-08-21 2006-01-21 S/B/VI/9
Natanek Maria 1923 1969-06-15 S/C/IX/6
Natanek Rozalia 1888 1962 S/D/VIII/7
Natanek Szczepan 1906 1992 S/C/XIII/10
Natanek Tadeusz 1943 2012 S/C/XIII/10
Natanek Wanda 1936-08-21 2015-01-24 S/B/VI/9
Natanek Wiktoria 1905-11-18 1985-01-04 S/C/V/5
Natanek Władysław 1932-05-12 1995-05-29 S/C/XII/7
Niemiec Emilia   1945-01-19 S/A/VIII/6
Niemiec Roman   1987-03-27 S/A/VIII/6
Niewiadomska Kostancja 1817 1887 S/D/II/3
Nowak Anna     S/D/XII/5
Nowak Józef     S/A/II/1
Nowak Maria 1940 1960 S/D/XI/1
Nowak Stanisław 1914 1995 S/D/XI/1
Nowak Stefania 1912 1988 S/D/XI/1
Odziomek Aniela   1963 S/C/XI/18
Odziomek Anna   1946-04-01 S/A/VIII/18
Odziomek Anna   1954 S/B/VII/2
Odziomek Anna 1859 1953 S/D/VI/4
Odziomek Antoni   1975 S/D/V/1
Odziomek Antoni 1941 2007 S/D/VI/3
Odziomek Antoni 1857 1933 S/D/VI/3
Odziomek Bronisława   1978 S/C/XI/18
Odziomek Edward 1919 1965 S/C/VIII/21
Odziomek Eleonora 1907 1983 S/D/VI/4
Odziomek Elżbieta 1947-10-10 2016-01-12 S/D/VI/1
Odziomek Filomena 1916-09-19 1985-02-20 S/B/II/8
Odziomek Helena 1947 1959 S/D/VI/3
Odziomek Jan 1897-05-19 1972-04-02 S/A/VI/3
Odziomek Jan   1969-05-25 S/A/XI/16
Odziomek Józef 1875-05-01   S/A/X/8
Odziomek Józef 1913-01-22 1986-11-23 S/B/II/8
Odziomek Józef 1940-11-12 2002-11-16 S/B/VI/19
Odziomek Józefa 1886-12-19   S/A/X/8
Odziomek Józefa 1925 1989 S/C/VIII/21
Odziomek Karolina   1982-11-10 S/D/I/5
Odziomek Małgorzata 1903 1976 S/D/VI/4
Odziomek Małgorzata   1968-04-12 S/D/VI/5
Odziomek Marcin   1948-05-28 S/A/VIII/18
Odziomek Maria 1885-05-22 1973-01-11 S/C/IV/7
Odziomek Maria 1920 1956 S/D/VI/1
Odziomek Marian   1991-07-04 S/D/I/5
Odziomek Michalina   1990-08-08 S/D/I/5
Odziomek Michał 1905 1960 S/D/VI/4
Odziomek Stefania 1901-11-10 1940-09-28 S/A/VI/3
Odziomek Stefania   1951 S/A/XI/16
Odziomek Władysław   1969-05-02 S/C/VI/16
Odziomek Wojciech     S/D/VIII/1
Odziomek Zofia 1924-04-06 1997-08-26 S/B/X/7b
Oleksy Regina   1943-11-03 S/A/VII/3
Opioła Anna   1987-09-02 S/C/X/20
Opioła Anna 1934-05-28 1986-11-07 S/C/XII/4
Opioła Franciszek 1906 1982 S/A/V/22
Opioła Helena 1959-05-26 2011-05-28 S/A/IV/15
Opioła Henryk     S/A/X/24
Opioła Jan   1991-07-27 S/C/X/20
Opioła Katarzyna   1965-11-09 S/C/X/20
Opioła Maria 1920-07-09 2008-04-09 S/C/V/26
Opioła Maria 1944-04-15 2017-05-21 S/C/XIII/6
Opioła Stanisław 1931-06-17 1996-11-05 S/A/X/24
Opioła Stanisława 1936-03-30 1991-09-30 S/A/X/24
Opioła Teofila 1916 1986 S/A/V/22
Opioła Walenty 1920-06-20 1989-06-09 S/C/V/26
Opioła Walenty   1931-03-25 S/D/XII/12
Opioła Weronika 1904-11-13 1949-02-19 S/A/X/24
Orzeł Józef 1898 1936 S/C/XI/5
Orzeł Katarzyna 1898 1970 S/C/XI/5
Orzeszek Józef 1931-11-01   S/C/IX/1
Orzeszek Julia 1938-04-23   S/C/IX/1
Pach Jan 1927-11-27 1981-08-31 S/A/VIII/24
Pach Michalina 1927-12-29 1987-04-26 S/A/VIII/24
Pacholarz Karolina 1907 1991 S/C/II/1
Pachowicz Agata 1917 1995 S/C/VIII/11
Pachowicz Anna     S/D/XI/10
Pachowicz Antoni     S/C/VI/23
Pachowicz Bronisław 1942 2005 S/C/VIII/11
Pachowicz Jan 1930-06-24 1986-12-14 S/D/III/9
Pachowicz Jan     S/D/XI/10
Pachowicz Janina     S/D/III/10
Pachowicz Józef 1913 1986 S/C/VIII/11
Pachowicz Stanisław     S/D/III/10
Pachowicz Tadeusz     S/C/VI/23
Pachowicz Teresa 1934-08-03 2013-06-03 S/D/III/9
Pachut Katarzyna     S/C/VIII/14
Pajor Maria 1940-01-01 1985-12-06 S/B/VI/10
Pajor Stefan 1927-04-26 2004-02-10 S/B/VI/10
Pajor Tadeusz 1959-09-08 2015-01-06 S/B/VI/10
Pałka Józef 1934-12-04 1989-06-05 S/A/I/32
Pałka Marek 1953-02-15 2014-07-12 S/A/IX/11
Pazgan Małgorzata 1985-03-22 1985-04-07 S/D/X/10
Piechnik Anna 1903 1966 S/C/X/13
Piechnik Tomasz 1900-12-04 1974-12-04 S/C/X/13
Piestrzeńska Maria     S/C/XI/17
Piestrzyńska Anna     S/D/XVI/10
Piestrzyńska Elżbieta 1923 2010 S/A/X/4
Piestrzyńska Maria 1897 1948 S/A/X/3
Piestrzyński Grzegorz 1975-02-13 1975-03-03 S/A/X/3
Piestrzyński Jakub     S/D/XVI/10
Piestrzyński Jan 1915 1984 S/A/X/4
Piestrzyński Piotr 1928-06-28 2007-08-05 S/A/X/3
Piestrzyński Rafał 1972-08-06 1972-09-13 S/A/X/3
Piestrzyński Stanisław 1890 1962 S/A/X/3
Piętoń Stefan 1928-12-13 1984-04-22 S/C/VII/22
Piórkowska Maria     S/A/V/18
Piórkowska Stefania 1923 1966-07-14 S/C/VII/17
Piórkowski Józef   1942 S/A/V/18
Piórkowski Michał 1915-08-27 1978-12-21 S/D/I/11
Piórkowski Władysław     S/C/I/2
Pławecka Aniela 1910-02-06 1991-11-01 S/C/VII/10
Pławecka Anna   1957-03-17 S/A/XI/32
Pławecka Anna 1878-12-11 1962-03-11 S/B/II/11
Pławecka Anna 1884-03-01 1978-11-06 S/C/X/15
Pławecka Ewa   1949-09-04 S/A/XI/10
Pławecka Karolina 1897-02-09 1975-06-04 S/A/IV/3
Pławecka Katarzyna     S/C/IX/21
Pławecka Maria     S/B/VI/1a
Pławecki Antoni 1903-05-01 1970-09-20 S/C/VII/10
Pławecki Ignacy 1905-07-03 1990-11-16 S/C/X/15
Pławecki Jan 1879-12-04 1951-04-11 S/B/II/11
Pławecki Józef   1946-03-17 S/A/VIII/16
Pławecki Józef     S/C/IX/21
Pławecki Julian 1904-01-06 1979-10-11 S/A/IV/3
Pławecki Stanisław 1929 1958 S/D/XVI/3
Postrożny Marysia 1979-01-28 1979-01-30 S/A/V/27
Potoniec Jan 1918-05-16 1982-11-21 S/C/XIII/1
Prostak Andrzej 1954-01-16 2008-02-26 S/C/II/12a
Prus-Studziński Adolf 1892-02-08 1968-01-27 S/C/I/6
Prus-Zieleński Apolinary 1816-08-01 1892-01-13 S/C/I/19
Ptaszek Adam 1970 2012 S/D/X/2
Ptaszek Andrzej 1895-10-15 1975-10-03 S/D/X/1
Ptaszek Andrzej 1935-02-01 2000-11-04 S/D/X/1
Ptaszek Anna     S/D/I/7
Ptaszek Barbara 1962-11-20 1984-02-13 S/D/I/7
Ptaszek Florian
1939-08-21
2012-01-15 S/C/VIII/12
Ptaszek Franciszek 1940-09-29 1999-03-26 S/B/VII/7
Ptaszek Józef   1943-12-14 S/A/VI/31
Ptaszek Józef 1929 1993 S/D/X/2
Ptaszek Michał 1886-09-21 1952-04-03 S/B/III/12
Ptaszek Zofia 1901-03-08 1979-12-21 S/D/X/1
Puch Anna     S/A/XI/12
Puch Antoni     S/A/XI/12
Puch Franciszek     S/A/XI/12
Puch Franciszka     S/A/IX/3
Puch Jan 1936 1991 S/A/X/26
Puch Jan     S/C/X/1
Puch Janina 1936-08-23 2016-09-23 S/D/VI/12
Puch Józef 1916-12-05 1982-08-05 S/C/III/3
Puch Ludwika 1902 1980 S/C/XI/16
Puch Magdalena   1969 S/C/III/3
Puch Małgorzata 1868-04-30 1944-01-13 S/A/VI/34
Puch Maria     S/A/XI/12
Puch Maria 1946-01-02 2014-02-22 S/C/III/4
Puch Maria     S/C/X/1
Puch Paweł     S/A/XI/12
Puch Piotr   1962 S/D/IX/8
Puch Rozalia     S/B/IV/8
Puch Rozalia 1913 1989 S/C/XI/16
Puch Stanisław 1945-10-25 2010-07-04 S/C/III/4
Puch Stefania 1903 1969 S/C/X/3
Puch Szczepan 1907 1991 S/C/X/3
Puch Zofia     S/A/IX/2
Pyrc Agnieszka   1960-04-24 S/D/III/14
Pyrc Andrzej  1884-11-16 1938-06-14 S/A/I/20
Pyrc Anna 1914-07-07 1995-03-10 S/C/II/8
Pyrc Anna   1925 S/C/IV/15
Pyrc Elżbieta 1938-06-21 2005-07-30 S/A/IV/22
Pyrc Elżbieta     S/C/II/7
Pyrc Franciszek   1974 S/A/X/25
Pyrc Jan 1940-12-16 1990-07-31 S/A/II/14
Pyrc Jan   1949 S/A/X/25
Pyrc Jan     S/C/II/7
Pyrc Józef  1907-12-01 1968-03-22 S/A/I/21
Pyrc Katarzyna 1908-07-07 1989-04-28 S/A/VI/27
Pyrc Ludwik 1915-04-09 1988-06-22 S/C/II/2
Pyrc Małgorzata 1890-04-28 1957-03-28 S/D/XIII/7
Pyrc Marcin   1934-04-16 S/D/III/14
Pyrc Maria     S/C/II/7
Pyrc Maria   1962-07-17 S/D/IX/7
Pyrc Michał 1913-06-16 1990-05-01 S/B/IX/13
Pyrc Michał   1962-05-21 S/D/IX/7
Pyrc Mieczysław 1958-10-21 2012-03-28 S/D/X/6a
Pyrc Roman 1944-07-11 1976-01-25 S/B/VIII/15a
Pyrc Stanisław 1936-10-10 2012-01-16 S/A/VI/27
Pyrc Stanisław 1907-12-06 1991-06-24 S/C/II/8
Pyrc Stefania 1909-02-05 1993-03-16 S/B/IX/13
Pyrc Stefania  1910-05-26 1988-11-26 S/A/I/22
Pyrc Wanda 1920-02-06 2010-11-13 S/C/II/2
Pyrc Władysław 1909-05-09 1977-12-12 S/A/VI/27
Pyrc Władysław 1918-05-11 2005-05-06 S/C/II/2
Pytel Agata   1966 S/C/VII/20
Pytel Anna     S/B/I/10
Pytel Antoni     S/B/I/10
Pytel Eleonora   1988-02-02 S/D/VIII/13
Pytel Jan     S/B/VIII/4b
Pytel Józef 1928-05-20 1992-07-03 S/A/X/7
Pytel Józef   1988-08-16 S/D/VIII/13
Pytel Józef     S/D/XIII/10
Pytel Ludwik 1907-07-07 1984-02-01 S/C/XIII/6
Pytel Ludwika     S/D/XIII/10
Pytel Rozalia 1910-05-10 1990-08-31 S/C/XIII/6
Pytel Stanisław 1924-04-23 1987-08-24 S/A/X/27
Pytel Stanisław     S/B/VIII/4b
Pytel Władysław 1957-02-22 2013-05-12 S/A/X/27
Pytel Zofia   1948 S/A/X/7
Rączkowska Anna 1893 1975 S/D/XI/2
Rączkowska Helena 1931-02-22 2006-03-16 S/D/XI/9
Rączkowski Henryk 1931-11-17 2008-07-26 S/D/XI/9
Rączkowski Stanisław 1956-05-02 1956-07-08 S/B/IX/3
Rączkowski Tomasz 1882 1960 S/D/XI/2
Rosiek Mirosław 1967-04-12 2013-02-23 S/A/IV/14
Rosiek Stanisław 1958-11-18 1988-05-14 S/D/VIII/14
Rozum Jan 1929-07-19 1993-10-07 S/A/V/10
Rozum Jan 1891-11-06 1925-05-31 S/D/I/4
Rozum Józef     S/A/VII/2
Rozum Kazimierz 1921-06-24 1988-09-29 S/A/VIII/25
Rozum Łukasz 1977-09-20 1997-03-08 S/C/VIII/2
Rozum Małgorzata 1900-07-22 1986-11-18 S/D/XI/3
Rozum Maria 1889 1973 S/A/V/8
Rozum Maria 1937-04-01 2008-06-09 S/A/V/10
Rozum Maria     S/A/VII/2
Rozum Maria 1922-08-28 2000-07-02 S/A/VIII/25
Rozum Michał 1888-08-15 1960-04-12 S/D/XI/3
Rozum Piotr 1906-06-05 1971-04-18 S/C/VI/6
Rozum Rozalia     S/A/V/11
Rozum Rozalia 1902-03-10 1966-01-02 S/A/XI/8
Rozum Stanisław 1876 1942 S/A/V/8
Rozum Stanisław 1891-11-01 1955-10-15 S/C/XIII/15
Rozum Władysław 1940-03-15 2011-09-20 S/A/IX/7
Rozum Władysława 1916-09-21 2002-08-09 S/C/VI/6
Rozumowie      S/A/XI/7
Rupiczak Ryszard 1956-07-02 2016-01-05 S/D/VII/10
Ryś Adam 1907-12-01 1977-08-13 S/D/IV/14
Ryś Adam 1923-10-08 2015-04-03 S/D/XIII/8
Ryś Agata 1907 1976-02-05 S/A/II/7
Ryś Andrzej 1911-11-11 1993-08-27 S/D/XV/1
Ryś Anna 1893-09-22 1965-11-14 S/C/I/10
Ryś Anna 1927-06-16 2014-10-19 S/C/I/15
Ryś Anna 1896-12-18 1978-05-19 S/C/III/27a
Ryś Anna 1906-06-04 1995-05-06 S/C/IV/4
Ryś Anna 1940-02-25 1977-06-02 S/D/I/1
Ryś Anna 1911-06-06 1983-09-27 S/D/I/2
Ryś Anna 1931-04-11 1992-07-16 S/D/II/7a
Ryś Antoni 1904-05-11 1973-02-23 S/C/IV/4
Ryś Bronisława 1915-08-10 2001-05-19 S/A/VI/11
Ryś Eugeniusz 1925-06-10 2006-12-29 S/B/V/6
Ryś Franciszek 1899-12-31 1954-03-08 S/B/VI/10
Ryś Franciszek 1927-01-09 1966-12-29 S/D/VI/8
Ryś Helena   2006-03-27 S/C/XI/18
Ryś Helena 1920-06-26 2001-03-27 S/D/XV/1
Ryś Jadwiga   1954-12-03 S/D/XVII/9a
Ryś Jakub     S/C/VII/11
Ryś Jakub   1935-02-21 S/C/XIII/5
Ryś Jan 1864 1943-03-29 S/A/VI/12
Ryś Jan   1935 S/B/X/7b
Ryś Jan 1906-12-20 1954-12-22 S/C/I/4
Ryś Jan   1948 S/D/XII/3
Ryś Janina 1941-02-18 2014-12-28 S/A/XI/26
Ryś Józef 1912-01-08 1952-08-30 S/B/III/4
Ryś Józef 1903-02-13 1975-12-26 S/D/I/2
Ryś Józef 1913-07-08 1964-07-20 S/D/VI/8
Ryś Józefa 1918-01-09 2000-10-20 S/B/VI/2
Ryś Julian 1935-01-16 2006-03-28 S/A/XI/26
Ryś Julian 1913-07-20 2008-08-22 S/C/I/4
Ryś Julian 1917-06-15 1961-04-17 S/D/XVII/13a
Ryś Katarzyna     S/B/I/10
Ryś Katarzyna   1929 S/D/XII/3
Ryś Kazimiera 1926-11-02 2008-03-30 S/B/V/6
Ryś Kazimierz 1932 1955 S/A/XI/26
Ryś Kunekunda 1907-02-22 1957-07-23 S/D/XIV/7
Ryś Ludwik 1899-02-22 1954-03-23 S/B/VI/9
Ryś Małgorzata   1979 S/C/VII/11
Ryś Maria 1913-08-12 1943-03-18 S/A/VI/10
Ryś Maria 1879 1951-06-25 S/A/VI/12
Ryś Maria 1896-06-02 1980-10-17 S/B/VI/9
Ryś Maria   1956 S/B/X/7b
Ryś Maria 1878-01-28 1918-03-03 S/C/I/4
Ryś Maria 1922-02-18 2006-04-04 S/C/I/4
Ryś Maria 1913-10-04 1994-06-10 S/C/VII/12
Ryś Maria 1914-11-25 1973-11-21 S/D/IV/14
Ryś Michał     S/B/IX/12
Ryś Michał   1973 S/D/VII/8
Ryś Mikołaj 1905 1990-08-20 S/A/II/7
Ryś Mikołaj 1864-10-10 1949-05-17 S/C/I/4
Ryś Mikołaj 1895-09-07 1955-09-22 S/C/I/10
Ryś Piotr     S/D/VI/12a
Ryś Roman 1921-08-11 2011-05-13 S/C/I/15
Ryś Stanisław 1909-08-20 1982-08-07 S/A/VI/11
Ryś Stanisław 1923-08-14 1977-04-23 S/A/IX/12
Ryś Stanisław   1939-01-17 S/B/IX/13
Ryś Stanisław 1922 1941 S/B/IX/14
Ryś Stanisław 1952-04-14 2013-12-28 S/C/III/14
Ryś Stanisław 1892-06-27 1977-05-15 S/C/III/27a
Ryś Stanisław 1909-01-16 1982-02-28 S/C/VII/12
Ryś Stanisław   1973-08-18 S/C/XI/18
Ryś Stanisław 1925-02-25 1974-05-13 S/D/II/7a
Ryś Stanisław 1949-11-14 2015-02-21 S/D/XIV/4
Ryś Stefania 1887-05-18 1933-11-27 S/D/VI/8
Ryś Tadeusz 1920-01-01 1997-09-05 S/B/VI/2
Ryś Walenty     S/B/VI/5
Ryś Władysław 1921-07-21 1944-10-30 S/C/I/4
Ryś Władysław   1955-08-16 S/D/XVII/11
Rzegocka Anna 1918-11-25 2003-11-06 S/A/V/15
Rzegocki Jan 1914-06-17 1990-07-27 S/A/V/15
Sajdak Irena 1947-08-24 1950-08-04 S/B/VIII/16
Sajdak Jan   1947 S/A/IX/15
Sajdak Jan     S/C/XIII/12
Sajdak Jan 1935-01-20 1990-06-22 S/D/XIII/5
Sarnecki Andrzej 1948-08-07 2017-05-11 S/C/VIII/5
Sarnecka Helena 1938-10-10 1993-03-20 S/C/VIII/5
Sądel Jan   1979 S/D/I/11a
Serafin Anna   1982-07-07 S/A/V/28
Serafin Jan   1973-05-30 S/A/V/28
Skrzekut Anna 1922-12-10 1948-07-31 S/A/XI/4
Skrzekut Józef   1961 S/D/X/9a
Skrzekut Maria 1895 1982 S/A/V/7
Smoleń Stanisław 1960-07-16 1979-10-02 S/C/II/5
Smoleń Tadeusz   1984-06-22 S/C/II/5
Smoter Agnieszka 1930-12-27 2000-09-06 S/C/XIII/18
Smoter Agnieszka  1900-01-03 1982-05-15 S/A/I/10
Smoter Anna 1900-04-23 1980-09-12 S/C/IV/28
Smoter Anna   1972-10-29 S/C/V/2
Smoter Antoni   1953 S/B/II/2
Smoter Józef  1893-01-25 1938-04-01 S/A/I/10
Smoter Ludwik   1952-06-01 S/B/III/7
Smoter Marian   1951 S/B/II/2
Smoter Marian 1928-08-03 1988-11-29 S/B/III/17
Smoter Stanisław 1901-03-18 1969-04-09 S/C/IV/28
Smoter Stanisława 1909-11-12 2010-06-21 S/B/II/1
Smoter Stanisława   1989 S/B/II/2
Smoter Władysław 1899 1991-05-04 S/B/II/1
Smoter Władysław 1911-01-03 1972-08-31 S/C/V/13
Smoter Władysław  1926-10-14 1996-07-17 S/A/I/10
Smoter Zofia  1927-05-03 2011-01-16 S/A/I/10
Sobczak Janina   1945-01-19 S/A/VIII/6
Sobczak Józef   1976-04-14 S/A/VIII/6
Sobczak Stefania   1981-08-26 S/A/VIII/6
Sobczak Tadeusz   1957-04-16 S/A/VIII/6
Sowa Aniela     S/D/XVII/3
Sowa Anna     S/A/VI/2
Sowa Franciszka     S/A/VI/2
Sowa Jakub     S/D/XVII/3
Sowa Kazimierz     S/A/VI/2
Sroka Helena   1994-08-08 S/A/II/21
Sroka Jan   1942 S/A/II/20
Sroka Maria   1940 S/A/II/20
Sroka Władysław    1969-06-06 S/A/II/21
Stanisz Franciszek 1906-05-30 1985-04-18 S/D/IX/5
Stanisz Józef     S/A/V/2
Stanisz Katarzyna     S/D/IV/10
Stanisz Maria     S/A/V/2
Stanisz Maria 1907-09-08 1985-06-10 S/D/IX/5
Stanisz Mieczysława 1938-01-01 2009-02-27 S/D/VI/11
Stanisz Piotr 1864-05-14 1940-03-24 S/A/V/3
Stanisz Stanisław 1935-09-25 1990-02-02 S/D/VI/11
Starzewska Marta 1950-02-04 1950-03-20 S/B/VIII/12
Sternal Janina 1928-02-22 1981-06-30 S/B/VI/11
Stryczek Anna     S/A/X/17
Stryczek Wojciech     S/B/V/11
Stypuła Aniela     S/D/XII/1
Stypuła Antonina 1903 1984 S/A/III/11
Stypuła Genowefa 1936-10-29 1971-07-11 S/C/V/16
Stypuła Józef     S/D/XII/1
Stypuła Piotr 1905 1978 S/A/III/11
Suchodolska Barbara 1965-06-03 1965-08-28 S/C/XIII/15
Suchodolska Rozalia 1922-07-05 2014-08-08 S/C/XIII/15
Suchodolski Jan 1922-11-10 1981-02-23 S/C/XIII/15
Sułkowska Aniela 1910-04-21 1992-07-20 S/B/X/3
Sułkowska Anna     S/D/VIII/12
Sułkowska Anna 1902 1982 S/D/XI/5
Sułkowska Ewa 1926-12-02 2011-10-04 S/C/VII/19
Sułkowska Julianna   1933-03-03 S/D/VI/8
Sułkowska Magdalena 1906-10-10 1990-01-17 S/C/XII/18
Sułkowska Maria   1953-05-28 S/B/V/20
Sułkowska Maria 1954-08-05 1955-07-25 S/B/VI/15
Sułkowska Maria 1893 1967 S/C/I/11
Sułkowska Maria   1966-07-11 S/C/VII/18
Sułkowski Franciszek 1932 2006-04-03 S/C/I/11
Sułkowski Józef 1903 1972 S/C/I/11
Sułkowski Józef   1925-05-15 S/C/IV/26
Sułkowski Józef 1921-11-02 1980-07-09 S/C/VII/19
Sułkowski Stanisław 1938 2010 S/D/XI/5
Sułkowski Walenty 1896 1960 S/D/XI/5
Surma Agata     S/A/IV/8
Surma Helena   2016-03-30 S/C/III/23
Surma Jan   1923-10-03 S/C/IV/13a
Surma Kazimierz     S/B/I/12
Surma Magdalena 1895-07-06 1990-03-05 S/C/I/7
Surma Stefania 1898-06-08 1980-10-06 S/A/VIII/8
Surma Szymon   1974-12-18 S/C/III/23
Szczerba Beata 1972-01-05 1972-02-15 S/D/II/12
Szczerba Janusz 1984-10-19 1984-10-21 S/D/II/13b
Szczerba Krzysztof 1984-10-19 1984-10-21 S/D/II/13b
Szczerba Lucyna 1964-09-17 1980-09-19 S/D/II/10a
Szczęsny Maria 1936-08-31 2013-10-26 S/C/XIII/14
Szczęsny Stanisław 1934-03-28 1999-11-11 S/C/XIII/14
Szewczyk Anna 1921-06-20 2009-10-13 S/A/IV/17
Szewczyk Anna   1945-01-29 S/A/VIII/26
Szewczyk Anna 1940-06-05 1961-07-18 S/D/X/12
Szewczyk Antoni 1892-04-16 1969-12-08 S/C/VIII/10
Szewczyk Franciszek 1908-10-10 1978-08-31 S/A/IV/17
Szewczyk Genowefa 1917-05-09 1998-10-30 S/C/XI/6
Szewczyk Jan 1874 1956 S/B/V/5
Szewczyk Józef     S/D/XV/14
Szewczyk Maria 1924-12-25 1987-03-28 S/A/III/26
Szewczyk Maria 1889 1953 S/B/V/5
Szewczyk Maria 1887 1963 S/C/XII/14
Szewczyk Michał 1885 1969 S/C/XII/14
Szewczyk Stanisław 1908 1980 S/A/VI/13
Szewczyk Stanisław 1926 2007 S/D/X/12a
Szewczyk Stanisław 1939 1993 S/D/XVII/1
Szewczyk Walenty 1906 1972-06-13 S/D/XIII/9
Szewczyk Weronika 1911 1958-03-08 S/D/XIII/9
Szewczyk Władysław 1912-03-22 1991-10-03 S/C/XI/6
Szewczyk Zofia   1971-01-19 S/A/III/26
Szewczyk Zofia 1928 1960 S/D/X/12a
Szumilas Anna   1961-04-01 S/C/IV/25
Szumilas Jan 1906-03-08 1978-08-16 S/C/IV/25
Śliwińska Marianna 1825 1866-03-10 S/C/II/17
Ślusarczyk Józef 1953-12-13 2016-05-15 S/D/VIII/4
Śmiałek Stefan 1941-05-09 2013-05-19 S/A/VI/9
Śmierciak Janina 1927 2005 S/C/VII/24
Świątek Rozalia
1909-08-28
1990-11-03 S/C/I/1
Świątek Stanisław 1906-08-20 1981-01-17 S/C/I/1
Święch Czesław 1935-01-11 1988-03-12 S/B/IV/5
Święch Jerzy 1967-02-20 1967-09-21 S/D/I/6b
Tabor Anna 1951-07-07 1999-12-11 S/C/III/20
Tabor Józef 1952-02-16 2011-10-31 S/C/III/20
Tatkowska Karolina 1901-04-24 1973-07-26 S/A/VIII/15
Tatkowska Maria 1905-08-12 1980-11-14 S/C/XII/8
Tatkowski Andrzej 1902-09-15 1984-07-12 S/C/XII/8
Tatkowski Piotr 1897-06-20 1975-01-21 S/A/VIII/15
Tatkowski Włodzimierz 1927-11-12 1986-06-07 S/A/VII/21
Teofila Wątroba      S/A/I/27
Trochim Jan 1918-02-04 1988-05-06 S/C/X/16
Trochim Stanisława 1931-11-10 2007-10-02 S/C/X/16
Trybulec Jan     S/D/I/3a
Twaróg Anna     S/A/XI/4a
Twaróg Bolesław 1941-07-06 2009-11-29 S/C/XII/11
Twaróg Bronisława 1909-01-21 2000-09-07 S/C/XII/13a
Twaróg Eugeniusz 1918-04-12 1982-03-02 S/C/XII/12
Twaróg Franciszek     S/D/III/8
Twaróg Helena 1911-01-31 1983-02-19 S/A/XI/5
Twaróg Honorata 1941-08-05 2007-07-27 S/A/XI/4
Twaróg Irena 1927 1986 S/D/XIII/11
Twaróg Janina   1948 S/B/VIII/4a
Twaróg Józef 1936-09-04 2013-01-20 S/A/III/8
Twaróg Julia 1907 1987 S/A/III/17
Twaróg Julia 1905 1939 S/A/III/17
Twaróg Julian     S/A/XI/4a
Twaróg Katarzyna   2010 S/B/II/13
Twaróg Katarzyna 1905-06-21 1972-12-07 S/D/XIV/6
Twaróg Kazimierz 1900 1975 S/A/III/17
Twaróg Krystyna 1979-03-08 1979-03-08 S/B/VIII/9a
Twaróg Kunegunda   1954 S/B/VII/4
Twaróg Marcin 1901-07-20 1957-08-07 S/D/XIV/6
Twaróg Maria   1954-08-01 S/B/VII/3
Twaróg Maria   1923-05-13 S/B/IX/7
Twaróg Maria 1909-02-08 1938-12-04 S/C/III/19a
Twaróg Maria   1967-12-27 S/C/IX/9
Twaróg Stanisław 1954 1994 S/A/III/18
Twaróg Stanisław 1871 1949-03-10 S/A/XI/5
Twaróg Stanisław   1980 S/B/II/13
Twaróg Stanisław   1943 S/B/IX/7
Twaróg Stanisław 1981-03-06 1984-02-10 S/C/III/18
Twaróg Stanisława   1964-09-27 S/C/XI/15
Twaróg Stefania 1924-04-24 1994-11-01 S/C/XII/12
Twaróg Szczepan 1904-12-18 1988-07-22 S/B/IX/7
Twaróg Waldemar 1970-01-18 1972-05-05 S/C/III/18
Twaróg Władysław   1953-08-14 S/B/V/12
Twaróg Władysław 1910 1988 S/C/IX/10
Twaróg Władysław 1912-07-01 1985-03-24 S/C/XII/13a
Twaróg Wojciech   1923 S/C/I/13
Twaróg Wojciech 1998-04-01 1998-07-01 S/C/XII/12
Twaróg Zofia 1917-08-20 1993-06-16 S/C/IX/10
Twaróg Zyta   1950 S/B/II/13
Wachtor Małgorzata 1871-04-10 1949-01-08 S/A/X/18
Wachtor Wojciech 1865-02-14 1928-10-13 S/D/XIV/1
Wajda Eugeniusz   1974-05-29 S/C/XI/14
Wajda Franciszka   1997-09-07 S/C/XI/14
Wajda Krystyna   1964-11-05 S/C/XI/14
Walasik Antoni 1902-01-02 1976-02-17 S/A/XI/1
Walasik Julia 1907-01-26 1994-01-29 S/A/XI/1
Waligóra Anna 1940-04-27 1988-03-29 S/A/XI/3
Waligóra Józef     S/C/XIII/19
Waligóra Katarzyna     S/C/XIII/19
Waligóra Stefan 1921-10-07 1963-10-30 S/C/XII/13
Waligóra Władysław 1929-07-21 1958-09-20 S/C/XIII/19
Waligóra Zofia 1923-04-26 2003-10-02 S/C/XII/13
Wanat Agnieszka     S/A/V/26
Waśko Franciszek 1941-03-23 2002-01-13 S/C/IV/11
Waśko Sabina 1944-01-02 2012-10-22 S/C/IV/11
Wawer Rozalia 1906-07-04 1991-02-18 S/B/II/9
Wawro Władysław 1943-11-20 1969-01-16 S/C/X/6
Wątroba Adam 1953-12-31 1992-07-26 S/A/I/28
Wątroba Agata 1914-10-15 1989-01-13 S/C/X/14
Wątroba Agata   1958 S/D/XIII/2
Wątroba Aleksander 1930-06-25 2010-10-23 S/B/IV/9
Wątroba Aniela     S/B/IV/9
Wątroba Anna     S/C/VIII/7
Wątroba Antonina 1911-06-13 1992-05-23 S/C/VI/19
Wątroba Bartłomiej 1879-07-20 1959-03-28 S/D/XII/8
Wątroba Franciszek 1922-01-22 1989-11-08 S/D/XIV/8
Wątroba Henryk     S/D/VIII/9
Wątroba Jan 1939-10-21 2013-11-25 S/C/IV/13
Wątroba Jan   1955 S/D/XVII/9
Wątroba Józef 1911-12-15 1989-11-14 S/A/I/27
Wątroba Józef 1882 1941 S/A/V/4
Wątroba Józef 1898 1959 S/D/XII/6
Wątroba Józefa 1919-03-07 2003-12-07 S/A/I/27
Wątroba Józefa   1984-04-23 S/D/XIII/2
Wątroba Karol 1905-03-01 1979-05-02 S/C/X/14
Wątroba Ludwik 1908-05-24 1986-11-28 S/C/VI/19
Wątroba Ludwik     S/D/VIII/9
Wątroba Ludwik  1966-04-18 1993-05-08 S/A/I/14
Wątroba Ludwika 1899-11-25 1989-11-05 S/C/III/20a
Wątroba Małgorzata 1893-07-07 1947-04-06 S/A/IX/10
Wątroba Maria   1943 S/A/VI/20
Wątroba Maria 1910-12-08 1990-06-23 S/C/IV/13
Wątroba Maria     S/C/V/8
Wątroba Maria 1907-03-19 1990-07-18 S/C/XI/12
Wątroba Maria   1936 S/C/XII/10
Wątroba Maria 1896 1977 S/D/XII/6
Wątroba Maria 1892-12-27 1961-05-20 S/D/XII/8
Wątroba Michał 1903-09-18 1971-10-09 S/C/IV/13
Wątroba Michał   1964-01-14 S/C/VI/5
Wątroba Mikołaj   1979-01-13 S/D/XIII/2
Wątroba Piotr 1912-10-13 1986-09-16 S/A/VII/19
Wątroba Rozalia 1921-12-25 1984-12-12 S/A/VII/19
Wątroba Rozalia 1923-05-10 2013-12-15 S/C/III/20a
Wątroba Stanisław 1896-05-01 1975-05-31 S/C/III/20a
Wątroba Stanisław 1935-04-17 1975-06-05 S/C/III/22a
Wątroba Stanisław 1894-05-02 1965-09-13 S/C/VIII/20
Wątroba Stefan 1924-09-02 2015-06-12 S/C/V/26
Wątroba Stefania     S/D/VII/13
Wątroba Szczepan 1929-12-17 1976-01-21 S/C/III/24
Wątroba Szczepan 1909-02-17 1979-11-02 S/C/XI/12
Wątroba Tadeusz 1957-02-25 1994-01-09 S/C/X/14
Wątroba Tadeusz  1951-08-03 2015-05-16 S/A/I/28
Wątroba W.     S/A/II/17
Wątroba Walenty     S/D/VII/13
Wątroba Waleria   1977-02-03 S/A/I/14
Wątroba Wiktoria     S/D/VIII/9
Wątroba Władysław 1918-10-23 1994-03-14 S/C/II/18
Wątroba Wojciech     S/B/IV/9
Wątroba Zofia     S/A/I/28
Wątroba Zofia   1974-03-21 S/C/VI/5
Węglarz Antoni 1925-03-27 1997-09-14 S/A/V/27
Węglarz Maria 1923-03-25 2006-01-24 S/A/V/27
Wieczorek Antoni   1974-09-21 S/D/VIII/12
Wieczorek Julia   1993-03-04 S/D/VIII/12
Wietrzny Władysław 1913-06-29 1977-05-19 S/A/VIII/7
Wietrzny Zofia 1913-04-25 1973-05-06 S/A/VIII/7
Wiewiórska Maria 1889-04-11 1963-11-23 S/C/VII/22
Wiewiórski Stanisław  1935-04-03 1995-10-30 S/A/I/15
Wigura Stanisław   1987-04-25 S/C/IV/2
Wiktor Agnieszka 1925-01-14 2010-03-10 S/A/IV/5
Wiktor Agnieszka 1920-07-26 2008-12-21 S/B/III/5
Wiktor Anna   1941-02-22 S/A/III/31
Wiktor Anna 1901-05-25 1987-09-24 S/B/VI/21a
Wiktor Franciszek 1933-03-25 2003-11-04 S/B/VI/21a
Wiktor Helena 1933 1993 S/D/IX/4
Wiktor Jan   1941 S/C/II/9
Wiktor Józef 1905 1955 S/D/IX/4
Wiktor Józef 1887 1956 S/D/XVI/5
Wiktor Julia 1907 1974 S/D/IX/4
Wiktor Katarzyna   1961 S/D/X/9
Wiktor Ludwik   1940 S/D/X/9
Wiktor Marcin 1900-10-17 1949-11-19 S/B/VI/21a
Wiktor Maria    1939 S/A/II/1
Wiktor Mikołaj   1940 S/D/X/9
Wiktor Rozalia   1945 S/C/II/9
Wiktor Stanisław 1907-09-18 1987-04-09 S/A/IV/5
Wiktor Stanisław     S/B/IV/12
Wiktor Władysław     S/A/X/28
Wiktor Zofia     S/D/IX/2
Wiktorek Karolina   1972-12-27 S/C/V/1
Wiktorek Walenty     S/D/XVI/9
Wilczek Agnieszka   1977-11-10 S/C/XII/5
Wilczek Aniela      S/A/II/22
Wilczek Anna 1898-06-02 1986-04-16 S/A/III/7
Wilczek Anna 1909 1988 S/A/VI/30
Wilczek Anna   1995-10-17 S/C/XII/5
Wilczek Barbara 1890 1945 S/A/VIII/5
Wilczek Bożena 1965-01-21 1984-10-12 S/A/IX/14
Wilczek Bronisława 1950 1969 S/C/X/2
Wilczek Czesław 1943 1944 S/B/IX/2
Wilczek Franciszek 1915-05-29 1997-04-23 S/A/VIII/23
Wilczek Helena 1920 1997 S/A/VI/30
Wilczek Jan 1901-07-15 1949-09-01 S/A/XI/11
Wilczek Jan 1907-02-08 1976-03-09 S/C/III/10a
Wilczek Józef 1864-01-30 1953-10-13 S/B/V/9
Wilczek Józef   1936-06-03 S/C/IX/8
Wilczek Józef 1863 1954 S/D/VI/4
Wilczek Julia 1912 1989 S/A/VI/30
Wilczek Katarzyna 1898-03-10 1979-03-21 S/C/X/11
Wilczek Kazimierz   1991-11-28 S/C/XI/10
Wilczek Ludwik 1899-09-23 1967-03-12 S/C/X/11
Wilczek Małgorzata   1972-01-17 S/C/V/11
Wilczek Maria 1910 1997 S/A/VI/30
Wilczek Maria   1940-01-01 S/A/XI/11
Wilczek Maria     S/C/V/11
Wilczek Michał 1881 1942 S/A/V/25
Wilczek Rozalia 1879 1921 S/D/VI/4
Wilczek Stanisław 1925 1955 S/A/XI/20
Wilczek Stanisław 1888 1963 S/C/XI/10
Wilczek Szczepan 1929 1949 S/A/XI/11
Wilczek Tadeusz 1937 1963 S/D/VII/6
Wilczek Walenty 1921 1945 S/A/VIII/25
Wilczek Władysław 1918 1990 S/A/VIII/5
Wilczek Zofia 1922-01-21 2009-02-10 S/A/VIII/23
Witek Ludwik 1902-07-07 1976-01-06 S/C/XII/17b
Witek Wiktoria 1906-09-08 1979-03-10 S/C/XII/17b
Witkowska Stanisława 1930-08-26 2002-09-05 S/A/V/4
Witkowski Józef 1927-07-05 2015-02-21 S/A/V/4
Włodyka Józefa 1923-06-03 2011-08-18 S/B/III/16
Włodyka Władysław 1915-10-29 1987-10-01 S/B/III/16
Wojtas Aniela 1884-03-30 1951-12-01 S/B/III/16
Wojtas Aniela 1884-03-30 1951-12-01 S/C/VIII/8
Wojtas Anna    1937 S/A/I/19
Wojtas Bronisław   1947 S/A/X/5
Woźny Halina 1947-06-28 1951-08-05 S/B/VII/6
Wójcik Jan 1885-05-25 1951-06-24 S/B/II/6
Wójcik Jan 1945-07-11 1946-03-01 S/B/VIII/7
Wójcik Jan 1984-04-11 1984-04-13 S/B/VIII/7
Wójcik Katarzyna 1890-08-04 1974-07-12 S/D/XVII/7
Wójcik Stanisław 1921-04-21 1955-11-15 S/D/XVII/7
Wójtowicz Agata     S/C/III/15
Wójtowicz Agnieszka     S/C/V/24
Wójtowicz Anna     S/A/IX/16
Wójtowicz Anna 1925-02-14 2002-07-02 S/C/VI/9
Wójtowicz Bogumiła     S/B/X/7
Wójtowicz Edward     S/B/VIII/13
Wójtowicz Edward     S/B/X/7
Wójtowicz Emil     S/C/V/24
Wójtowicz Franciszek     S/A/IX/16
Wójtowicz Franciszek 1908-04-07 1992-07-17 S/C/III/16a
Wójtowicz Franciszka 1937-09-06 2010-09-01 S/A/X/20
Wójtowicz Genowefa 1899-02-08 1980-11-03 S/A/XI/13
Wójtowicz Halina 1940-10-21 2013-01-04 S/C/III/11
Wójtowicz Jan     S/C/III/15
Wójtowicz Kazimierz 1927-02-24 1949-11-29 S/A/XI/13
Wójtowicz Ludwik     S/C/III/15
Wójtowicz Maria     S/B/X/7
Wójtowicz Maria 1907 2005 S/C/III/15
Wójtowicz Maria 1913-09-18 1949-03-13 S/C/III/16a
Wójtowicz Maria 1912-10-15 1967-08-05 S/C/V/25
Wójtowicz Michał 1912-09-05 1991-06-09 S/C/III/10
Wójtowicz Roman 1904 1978 S/C/III/15
Wójtowicz Stanisław 1935-10-22 1992-12-29 S/A/X/20
Wójtowicz Stanisław     S/A/XI/5a
Wójtowicz Stanisław     S/B/X/7
Wójtowicz Władysław 1921-01-12 1971-03-23 S/C/VI/9
Wójtowicz Zofia 1945-01-04 2005-09-17 S/C/III/15
Wrońska Anna 1914-08-01 1970-02-07 S/C/VIII/13
Wrońska Wiesława 1963-02-22 1983-11-14 S/D/XIV/11
Wroński Jan 1936-06-25 2002-08-07 S/C/VIII/6
Wroński Piotr 1906-02-17 1966-01-25 S/C/VIII/13
Wroński Władysław 1941-01-10 2002-12-26 S/C/VIII/6
Wróbel Antonina 1930-05-01 1999-12-10 S/B/IV/1
Wróbel Helena   2015-09-23 S/C/XI/4
Wróbel Jan 1893-06-24 1979-08-08 S/C/VIII/15
Wróbel Jan 1941-01-01 1981-02-11 S/C/XIII/13
Wróbel Józef 1902-03-15 1979-12-30 S/C/XIII/13
Wróbel Małgorzata     S/A/IX/19
Wróbel Małgorzata 1987-08-02 1987-08-02 S/B/IX/11
Wróbel Maria 1941-01-16 2008-09-13 S/C/IX/11
Wróbel Marian 1934-06-02 2007-08-09 S/C/I/17
Wróbel Mieczysław 1934-05-20 2005-08-12 S/C/IX/11
Wróbel Piotr 1976-01-10 1976-01-10 S/B/IX/11
Wróbel Stanisław   1911-09-28 S/B/IV/2
Wróbel Tomasz 1966-01-28 1984-10-08 S/C/IX/11
Wróbel Władysława   1917-05-12 S/B/IV/2
Wróbel Wojciech
 
1936-10-19 S/C/XI/4
Wróbel Zofia 1896-04-13 1965-12-21 S/C/VIII/15
Wydra Maria   1945-04-30 S/A/VIII/22
Wydra Patrycja 1994-06-17 1994-06-17 S/B/VIII/3
Wydra Stanisław 1904-02-22 1970-03-01 S/C/VI/15
Wydra Zofia 1904-04-27 2005-03-09 S/C/VI/15
Zabrzeński Jarosław 1995-01-19 2014-05-30 S/B/I/12
Załubska Anna  1923-07-24 2007-03-11 S/A/II/12
Załubska Anna      S/A/II/12
Załubska Jadwiga 1895-09-27 1977-10-15 S/A/X/12
Załubska Katarzyna 1894-03-25 1974-12-25 S/C/IV/27
Załubska Katarzyna 1914 1993-06-19 S/D/VIII/3
Załubska Katarzyna   1962 S/D/VIII/3
Załubska Małgorzata     S/C/II/15a
Załubska Maria     S/A/II/12
Załubska Stanisława 1928-08-08 2007-08-19 S/C/II/13
Załubska Zofia 1912-01-24 1978-10-08 S/C/II/16
Załubski Andrzej 1904-07-20 1986-10-15 S/A/X/13
Załubski Antoni 1931-05-29 2014-07-30 S/D/VI/2
Załubski Franciszek  1918-01-10 2000-07-11 S/A/II/12
Załubski Jan     S/A/II/12
Załubski Jan   1965-10-04 S/C/VIII/18
Załubski Kazimierz 1911 1998-06-16 S/D/VIII/3
Załubski Marcin 1984-02-15 1984-02-19 S/C/I/7a
Załubski Piotr   1967 S/D/VIII/3
Załubski Stanisław     S/C/II/15a
Załubski Stanisław     S/C/X/1
Załubski Stanisław 1914-07-10 1989-03-15 S/D/VI/2
Załubski Walenty 1888-04-04 1948-09-26 S/A/X/12
Załubski Wojciech   1929 S/D/XIV/12
Zapała Anna 1890 1953 S/B/V/18
Zapała Anna 1928-12-22 2014-05-05 S/D/IV/7
Zapała Antoni 1923-05-25 1989-02-11 S/A/II/13
Zapała Franciszek 1920-11-26 1997-10-11 S/B/V/18
Zapała Franciszek 1920-01-17 1985-09-07 S/D/X/11
Zapała Genowefa 1926-10-24 2009-07-13 S/D/X/11
Zapała Iwona 1981-09-07 2012-02-26 S/B/IX/8
Zapała Jan   1971-09-29 S/C/VII/9
Zapała Józef   1942 S/A/V/17
Zapała Józef 1956-03-17 2009-02-07 S/D/IV/6
Zapała Józef 1950-07-08 1961-08-09 S/D/X/11
Zapała Julia 1925-05-05 1994-04-11 S/B/V/18
Zapała Katarzyna   1954 S/B/V/4
Zapała Katarzyna 1938-11-17 2004-03-23 S/B/V/4
Zapała Kazimierz   2009-12-11 S/C/VII/9
Zapała Marek 1980-01-10 1989-09-02 S/B/IX/8
Zapała Maria   1972-10-20 S/C/VII/9
Zapała Marian 1969-01-26 1998-08-27 S/B/V/2
Zapała Stanisław   1997-12-28 S/B/V/4
Zapała Tomasz 1981-09-07 1981-10-19 S/B/IX/8
Zapała Władysław 1923-01-01 1974-05-10 S/D/IV/7
Zawada Stanisław   2012-04-26 S/A/IV/8
Zawisza Stanisław     S/C/III/28
Zelek Aniela 1909-01-19 1990-09-08 S/B/V/7
Zelek Anna 1914-07-11 1999-08-05 S/A/XI/33
Zelek Antoni 1931-05-15 2013-07-30 S/C/VI/24
Zelek Jan 1906-10-07 1953-10-19 S/B/V/7
Zelek Jan 1929-04-27 2013-01-20 S/C/IV/14
Zelek Józef 1906-01-06 1992-06-30 S/A/XI/33
Zelek Maria 1876 1953 S/B/V/15
Zelek Maria 1898 1967-08-26 S/C/IV/14
Zelek Stanisław 1898 1970-01-27 S/C/IV/14
Zelek Stanisław 1884-04-12 1961-07-15 S/D/X/13
Zelek Stanisława 1932-07-18 1981-10-12 S/B/V/7
Zieleńska Kazimiera 1818-10-31 1914-12-02 S/C/I/19
Ziemianin Józef     S/D/XI/4
Ziemianin Józef     S/D/XI/4
Ziemianin Kazimierz 1946 1994 S/A/III/22
Ziemianin Rozalia 1885 1949 S/B/VII/11
Ziemianin Rozalia   1988-09-13 S/D/XI/4
Zięba Stanisława 1932-10-19 1983-12-07 S/A/IV/22
Zimierska Stefania   1988-03-30 S/C/XI/3
Zimirska Albina 1931-05-24 1998-07-20 S/A/VII/16
Zimirska Wiktoria 1886-02-22 1982-08-16 S/A/VII/16
Zimirski Józef 1901-08-18 1944-07-12 S/A/VII/15
Zimirski Michał 1875-06-19 1944-11-19 S/A/VII/22
Zimirski Szczepan 1927-01-01 1988-10-25 S/A/VII/16
Zimirski Szczepan   1982-10-23 S/C/XI/2
Zoń Jan 1906 1985 S/A/IX/17
Zoń Stefania 1907 1975-02-27 S/A/IX/17
Żochowski Edmund   1883-10-30 S/D/II/7
Żochowski Maksymilian     S/D/I/4a
Żuławski Juliusz 1814 1858 S/C/III/17
Żurek Jan 1909-02-15 1991-11-25 S/C/I/21
Żurek Salomea     S/B/V/6